POLECAM w 100 % jest piękny - kolejny w kolekcji :-) Duży i solidnie wykonany jak na Victorinox-a przystało. Militaria.pl jak zawsze błyskawiczna wysyłka.
|
Limitowana edycja składanego noża Hunter Pro z gładkim ostrzem i głownią o profilu Drop-Point, wykonaną ze stali nierdzewnej. Okładziny wykonano z aluminium anodyzowanego na kolor Electric Yellow. Oznaczenie roku produkcji zostało wygrawerowane na tylnej okładzinie.
Wyprofilowana rękojeść z teksturowaniem zapewnia stabilność chwytu. W pozycji otwartej głownia blokowana jest za pomocą blokady Back Lock. Na końcu rękojeści znajduje się otwór do przeplecenia dołączonej do zestawu linki z paracordu zabezpieczającej przed zgubieniem.
Klips ułatwia codzienne przenoszenie, umożliwia mocowanie noża do paska, krawędzi kieszeni, plecaka lub innych elementów oporządzenia.
Dane techniczne
Długość głowni: 100 mm
Grubość głowni: 2,8 mm
Stal: nierdzewna
Ostrze: gładkie
Rękojeść: aluminium
Blokada: Back Lock
Długość całkowita: 235 mm
Masa: 186 g
Producent: Victorinox, Szwajcaria
Militaria.pl jest autoryzowanym dealerem marki Victorinox.
Victorinox to szwajcarska marka działająca od 1884 roku, która zyskała sławę dzięki stworzeniu kultowego szwajcarskiego scyzoryka oficerskiego, do dziś stanowiącego jedno z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi na rynku. Oprócz wielofunkcyjnych scyzoryków w ich asortymencie znajdują się noże kuchenne, zegarki czy torby podróżne. Każdy produkt jest efektem skrupulatnego podejścia do jakości oraz dbałości o detale, dzięki czemu marka nieustannie zdobywa zaufanie użytkowników na całym świecie. Victorinox stawia na innowacyjność, współpracując z artystami i projektantami, tworząc unikalne kolekcje, które wyznaczają nowe kierunki w designie narzędzi codziennego użytku.
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Styl | Ogólnoużytkowy |
| Długość głowni | 100 mm |
| Grubość głowni | 2,8 mm |
| Profil głowni | Drop-point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Back Lock |
| Długość całkowita | 235 mm |
| Stal ostrza | Nierdzewna |
| Sposób otwierania | Wycięcie na paznokieć |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Klips do noszenia | Tak |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 186 g |
| EAN | 7611160229861 |
| Kod producenta | 0.9415.L23 |
| Producent | Victorinox |
| EAN |
POLECAM w 100 % jest piękny - kolejny w kolekcji :-) Duży i solidnie wykonany jak na Victorinox-a przystało. Militaria.pl jak zawsze błyskawiczna wysyłka.
Nóż extra polecam
Nóż znakomity obsługa perfekcyjna polecam
Mega nóż mega wykonanie polecam bo warto
Wspaniały nóż. Świetne ostrze. Piękne drewniane okładziny w dodatku bardzo wygodne, nóż praktycznie sam się układa w dłoni. Naprawdę wart tych pieniędzy.
Elegancki, klasyczny wzór, bez udziwnień. Wyprofilowane, drewniane okładziny dodają niewątpliwie charakteru i stylu temu nożowi. Jakość wykonania bez zastrzeżeń. Obsługa zamówienia wzorowa, jak zawsze.
Bardzo dobry nóż. Solidnie wykonany. Okładki z drewna wyglądają super. Polecam
Bardzo dobry nóż. Solidnie wykonany. Okładki z drewna wyglądają super. Polecam
Brak opinii