Niedrogi, ładny. Kupiłem dla ozdoby na półce. Nie używam.
Otwierany sprężynowo klasyczny włoski sztylet z rękojeścią wykonaną ze stalowych płytek i okładzin z tworzywa sztucznego imitujących włókno węglowe. Miejsce w okolicach osi głównej wzmocniono stalowym bolsterem, podobne wzmocnienie znajduje się też z tyłu rękojeści.
Głownię o profilu spear-point wykonano ze stali nierdzewnej 440. W pozycji zamkniętej nóż przed przypadkowym otwarciem jest chroniony bezpiecznikiem znajdującym się na rękojeści. Ten sam bezpiecznik chroni przed niezamierzonym złożeniem ostrza. Ukształtowanie rękojeści chroni dłoń przed ześlizgnięciem się na ostrze.
Dane techniczne
Długość głowni: 90 mm
Grubość głowni: 2,8 mm
Stal: 440
Ostrze: gładkie
Rękojeść: tworzywo sztuczne
Blokada: plunge-lock
Otwieranie: sprężyna
Długość całkowita: 245 mm
Waga: 119 g
Producent: Sayre Knives, PRC
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Długość głowni | 90 mm |
| Grubość głowni | 2.8 mm |
| Profil głowni | Spear-point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Odporność na korozję | Średnia |
| Sposób otwierania | Flipper |
| Materiał rękojeści | Tworzywo sztuczne |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 119 g |
| EAN | 6970422011370 |
| Kod producenta | S15-5 |
| Producent | Sayre |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Klasyczny budżetowy stiletto. W tej cenie nie ma się do czego przyczepić.
-
.
-
Klasyka. Polecam.
Brak opinii