bardzp dobrze wykonana replika, w zestawie są 2 magazynki i do tego pas nośny bardzo polecam
Replika pistoletu maszynowego Thompson M1A1, licencjonowana przez Cybergun została wykonana w wersji full metal z udziałem elementów z tworzywa sztucznego.
Thompson został wiernie odwzorowany - zarówno wygląd zewnętrzny, jak i manipulatory są identyczne jak w wersji palnej, naniesiono oznaczenia identyczne z oryginałem, a tworzywo, z którego wykonano kolbę i chwyt przedni doskonale imituje drewno.
Początkowa prędkość wylotowa rzędu 360 fps pozwala na swobodne użytkowanie repliki na krótkim oraz średnim dystansie.
Replika została wyposażona w mechaniczne przyrządy celownicze, w tym stałą muszkę oraz regulowaną w obu płaszczyznach szczerbinkę. Za bardzo dobrą celność odpowiada regulowany system Hop-up podkręcający kulkę w trakcie strzału. Thompson posiada możliwość zamontowania zawieszenia taktycznego.
Wnętrze repliki kryje metalowy gearbox v6, stalowe zębatki i łożyska. Wraz z repliką w zestawie znajdują się dwa magazynki typu Hi-cap o pojemności 380 kulek każdy.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- 2x magazynek typu Hi-cap,
- akumulator,
- ładowarka,
- pas nośny.
Dane techniczne:
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 270 mm
Długość całkowita: 810 mm
Waga: 3030 g
Kolor: czarny/imitacja drewna
Napęd: elektryczny
Gearbox: v6
Prędkość początkowa: 360 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 380 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | Thompson |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 360 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 380 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 805 mm |
| Waga | 3200 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 3559964309003 |
| Kod producenta | 430900 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
To jest bardzo fajna broń
-
Podobnie jak w tommy gun, dobra jakość i celność, nadaje się do różnych rozgrywek. Polecam
Brak opinii