Limitowana wersja repliki pistoletu maszynowego G&G ARP9 3.0. Korpus pistoletu wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.
Pistolet wyposażono w składaną na bok kolbę opartą na metalowym pręcie. Na kolbie oraz na zaślepce korpusu umieszczono mocowania pasa typu QD.
Model ARP 9 3.0 został wyposażony w ergonomiczny chwyt pistoletowy, przyrządy celownicze typu flip-up, powiększoną dźwignię przeładowania, tłumik płomieni typu amplifier oraz aluminiowy front w systemie M-LOK z chwytem pionowym.
Sercem repliki jest gearbox v2, w którym zainstalowano system ETU (Electronic Trigger Unit). Układ całkowicie zastępuje kostkę stykową oraz pełni rolę układów typu MOSFET. Dzięki elektronicznej pracy spustu system zyskał znakomitą reakcję na spust. Każde wciśnięcie spustu skutkuje wykonaniem pełnego cyklu pracy gearboxa.
System ETU daje możliwość programowania trybów prowadzenia ognia. Użytkownik bazowo ma dostęp do trybów SAFE - SEMI - oraz do wyboru FULL AUTO lub 3 strzałową serię. Programowanie jest bardzo proste - wystarczy ustawić selektor w pozycji SEMI i trzymać wciśnięty spust 10 sekund. Po tym zabiegu na trzeciej nastawie selektora uruchomi się wybrany tryb.
Do karabinka został dołączony przezroczysty magazynek typu Mid-Cap.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek,
- instrukcja.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 350 FPS
Gearbox: v2
Hop-Up: tak
Rodzaj magazyna: Mid-Cap
Pojemność magazynka: 68
Długość: 585 mm
Długość lufy: 128 mm
Waga: 1960 g
Producent: G&G
| Wzorowany na | M4 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 350 fps |
| Rodzaj magazynka | Mid-cap |
| Pojemność magazynka | 68 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita | 585 mm |
| Waga | 1960 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 4711064562156 |
| Kod producenta | GIG-01-036922 |
| Producent | G&G |
| EAN |