Pistolet maszynowy AEG Snow Wolf SW-05W
Elektryczna replika pistoletu maszynowego wzorowanego na M1 Thompson. Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że model sprawdzi się w rozgrywkach CQB oraz na bliskim i średnim dystansie, zapewniając wygodę oraz wysoką ergonomię obsługi.
Wytrzymała konstrukcja, mechaniczne przyrządy celownicze
Korpus, lufa zewnętrzna oraz magazynek wykonano z metalu, natomiast kolba, chwyt pistoletowy oraz chwyt przedni powstały z drewna, co nadaje replice klasyczny wygląd. Ergonomicznie wyprofilowany chwyt pistoletowy oraz antypoślizgowa faktura na stopce kolby zapewniają komfort użytkowania i stabilność podczas oddawania strzału. Model wyposażono w mechaniczne przyrządy celownicze, w tym stałą muszkę oraz regulowaną szczerbinkę, którą można dostosować w obu płaszczyznach.
Gearbox V6, regulowany system Hop-up
Replikę napędza metalowy gearbox V6, generujący prędkość początkową na poziomie 330 FPS. Zastosowany regulowany system Hop-up pozwala na precyzyjne dostosowanie trajektorii lotu kulki, zwiększając skuteczność prowadzenia ognia.
Magazynek typu Hi-Cap
Do pistoletu dołączony został magazynek Hi-cap o pojemności 440 kulek.
Elementy zestawu
- pistolet maszynowy AEG Snow Wolf SW-05W
- magazynek typu Hi-Cap
Najważniejsze cechy
- lekki, kompozytowy korpus
- drewnianie elementy jak w pierwowzorze
- gearbox V6
- prędkość początkowa na poziomie 330 fps
- magazynek typu Hi-Cap w zestawie
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 805 mm
Waga: 3205 g
Kolor: brown
Napęd: elektryczny
Gearbox: v6
Prędkość początkowa: 330 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 440 kulek
Producent: Snow Wolf
| Wzorowany na | Thompson |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 330 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 440 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Wzmocniony |
| Korpus | Metal i drewno |
| Długość całkowita | 805 mm |
| Waga | 3205 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543886309 |
| Kod producenta | SWL-01-043518 |
| Producent | Snow Wolf |
| EAN |