Elektryczna replika pistoletu maszynowego Tokyo Marui MAC-10. Wykonana z trwałego połączenia tworzywa sztucznego, metalu i stali. Większość elementów wykonano z tworzywa sztucznego a drobniejsze elementy z metalu. Magazynek, mocowanie pasa nośnego i składana kolba wykonane są ze stali.
Replika wyposażona jest w otwarte przyrządy celownicze oraz lufę zakończoną gwintem 14 mm CCW, na którym umieszczona została replika tłumika dźwięku.
W stabilnym chwycie i prowadzeniu celnego ognia pomaga wygodny chwyt pistoletowy oraz składana kolba. Rozsuwana kolba w razie potrzeby może być całkowicie zdemontowana.
Pistolet zasilany jest za pomocą akumulatorów AEP przy pomocy specjalnego adaptera.
Bateria montowana jest nad lufą, co pozwoliło zachować niewielki gabaryt repliki. Regulowany Hop-up umożliwia wprowadzenie korekty w torze lotu kulki, co pozwala uzyskać oczekiwaną celność. Replika dzięki specjalnie zaprojektowanemu gearboxowi osiąga prędkość wylotową na poziomie 240 FPS.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 296 mm
Waga: 1625 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: specjalny
Prędkość początkowa: 240 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 65 kulek
Producent: Tokyo Marui, Japonia
| Wzorowany na | MAC10 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 240 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 65 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 296 mm |
| Waga | 1625 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 4952839175366 |
| Kod producenta | TMR-01-032593 |
| Producent | Tokyo Marui |
| EAN |