Świetna replika jak za tę cenę. Jak ktoś chce spróbować replik typu gbb to ta się nada idealnie na początek. POLECAM.
Gazowa replika pistoletu maszynowego G55 wykonana została z metalu oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z metalu została wykonana podstawa muszki, muszka, suwadło, magazynek oraz mechanizm wewnętrzny. Korpus repliki wykonany został z tworzywa sztucznego.
Replika wyposażona jest w system odrzutu zamka Blow-Back. Dzięki systemowi Blow-Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza kulkę do lufy.
Pistolet wyposażony został w obustronny selektor ognia z wyraźnymi oznaczeniami graficznym.
Do pistoletu dołączony został magazynek typu Low-Cap, w którym oprócz 20 kulek mieści się zbiornik na green gaz.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 300 FPS
Blow-Back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 20 kulek
Długość całkowita: 300 mm
Waga: 1386 g
Producent: Well
| Wzorowany na | Inne |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 20 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Waga | 1386 g |
| Blowback | Tak |
| EAN | 5902543026033 |
| Kod producenta | 1152192846(WEL-02-014285) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Replika choć w większości wykonan z plastiku dobrze się prezentuję. Jej największą zaletą jest zasilanie greengasem i blowback. Pm jest dość szybkostrzelny więc wypluwa cały magazynek w 2 sekundy. Replika jak za tę cenę godna uwagi.
Brak opinii