Teleskop Opticon Finder 32x40 mm 40F400AZ
Ocena:
90% of 100
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Produkt archiwalny
Do góry
Kompaktowy rozmiar, prosta budowa
Soczewki precyzujące obraz, dodatkowa luneta
Najważniejsze cechy
  • kompaktowy rozmiar
  • prosta konstrukcja
  • dodatkowa luneta celownicza
  • kompas
  • statyw w zestawie
Dane techniczne
Obraz: odwrócony
Układ optyczny: refraktor (teleskop soczewkowy)
Maks. teoretyczne powiększenie: 32 x
Średnica: 40 mm
Ogniskowa: 400 mm
Światłosiła: f/10
Zdolność rozdzielcza: 2,89"
Zasięg gwiazdowy (magnitudo): 10,01 mag
Wyciąg okularowy: 0,98"
Typ montażu: azymutalny
Długość tubusu: 30 cm
Załączone okulary: Huygens H 20 mm, Huygens H 12,5 mm
Luneta celownicza: 5 x 18 mm
Waga: 1100 g
Producent: Opticon
Więcej informacji
Waga 11 kg
Średnica obiektywu (mm) 40
Typ teleskopu Refraktor
Ogniskowa 400 mm
Światłosiła (f/x) f/10
Maksymalne powiększenie 32x
Montaż teleskopu Azymutalny AZ
Wymienne okulary w zestawie Tak
Długość tubusu 300 mm
EAN 5902543852014
Kod producenta OPT-37-000066
Producent Opticon
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Przygotowane automatycznie na podstawie opinii
Liczba opinii: 2
  1. P...
    80%
    W tej cenie dla młodych na początek ok
  2. T...
    100%