Lekka i wytrzymała atrapa tłumika dźwięku wykonana z aluminium poddanego procesowi anodyzacji. Wyposażona w gwinty 14 mm CW/CCW (prawo- i lewoskrętny), dzięki czemu będzie pasować do większości replik airsoftowych.
Dane techniczne
Materiał: aluminium
Długość: 190 mm
Średnica: 48 mm
Waga: 129 g
Kolor: tan
Gwint: obustronny 14 mm
Producent: JJ Airsoft
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Kolor główny | Tan |
| Typ montażu | Gwint 14 mm CW |
| Długość całkowita | 190 mm |
| Waga | 129 g |
| Średnica | 48 mm |
| EAN | 2007696530024 |
| Kod producenta | JA-2302-TAN |
| Producent | JJ Airsoft |
| EAN |