Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Apaszki dla klas mundurowych

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór odzieży i wyposażenia dla uczniów Wojskowych Klas Mundurowych. Staramy się, aby kadet szkoły wojskowej mógł ubrać się w naszym sklepie kompleksowo zarówno na oficjalne galowe wyjścia, jak i na forsowne treningi w terenie. Oprócz podstawowego munduru oferujemy także szereg dodatków wojskowych, niezbędnych do skompletowania odpowiedniej garderoby. W tej kategorii znajdziesz ciekawą ofertę apaszek dla klas mundurowych, które stanowią ważne doposażenie umundurowania. 

Różnokolorowe apaszki dla klas mundurowych, które oferujemy na Militaria.pl to dodatek mundurowy polskich służb, który produkowany jest przez MON – stąd pewność otrzymania profesjonalnego i oryginalnego produktu. Apaszka mocowana jest pod szyją użytkownika na wygodny rzep, co zapobiega jej zsuwaniu czy poluzowaniu. Główną funkcją apaszek dla klas mundurowych jest wyróżnienie się środowiska przyszłych żołnierzy i podkreślenie ich wspólnoty. Wśród wykwalifikowanych żołnierzy apaszki służą także do określenia przynależności do rodzaju Sił Zbrojnych. Apaszki stosowane są głównie podczas wyjść galowych oraz sytuacji reprezentacyjnych – często w mundurze paradnym. Apaszka, oprócz funkcji stylowego dodatku wyróżniającego mundur, pełni funkcję praktycznego dodatku ochronnego – zabezpieczenie szyi kadeta wojskowego przed wiatrem i wychłodzeniem. Dzięki funkcjonalnemu krojowi i wymiarom 25×35 cm apaszka pozwala odpowiednio wypełnić wolną przestrzeń szyi pomiędzy mundurem a podbródkiem. Przyjemna tkanina zapewnia wygodę noszenia, bez ryzyka otarć i dyskomfortu. Wszystkie produkty w tej kategorii zostały stworzone z wysokojakościowych tkanin, a producenci przykładają dużą wagę do detali i obszyć. Choć produkty dedykowane są dla uczniów Wojskowych Klas Mundurowych, to z powodzeniem sprawdzą się jako element garderoby cywilnego użytkownika.

Znajdą swoje zastosowanie zarówno wśród pasjonatów historii wojskowości, entuzjastów odzieży militarnej do celów kolekcjonerskich, jak i w postaci ciekawego elementu stylizacji użytkownika niezwiązanego z militariami. W Militaria.pl znajdziesz zarówno profesjonalny mundur przeznaczony dla uczniów klas wojskowych wraz z odpowiednim taktycznym obuwiem, jak i odpowiednie doposażenie. Wraz z apaszkami dla klas mundurowych warto zakupić także pozostałe dodatkowe wyposażenie kadeta, które także znajdziesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy bogaty wybór pasków do munduru, wygodnych skarpet taktycznych, czy też rękawic do aktywności outdoorowych. Zadbaliśmy także o istotny sprzęt przydatny w terenie jak kompasy czy radiotelefon oraz o szeroki wybór niezbędnych, praktycznych plecaków. Asortyment naszego sklepu internetowego z pewnością zostanie doceniony przez uczniów szkół wojskowych i przez profesjonalistów z branży – wyszkolonych już policjantów czy żołnierzy zawodowych. Sprzęt taktyczny, odzież militarną oraz doposażenie polecamy także pracownikom ochrony, jednostek specjalnych oraz cywilnym miłośnikom wojskowości i aktywności terenowych.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49