MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Kamizelki taktyczne w kamuflażu MM14

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

W poniższej kategorii prezentujemy ofertę kamizelek taktycznych w ukraińskim kamuflażu MM14. Wzór ten składa się z pięciu kolorów, w tym jasnej beżowo-słomianej bazy, trzech odcieni oliwkowej oraz ciemnej zieleni. Kamuflaż został zaprojektowany do użytku na terenach wschodniej Ukrainy, gdzie dominują pola uprawne i jest stosunkowo mało lasów. Nieoficjalnie, wzór MM-14 jest również znany pod nazwami ukraiński Pixel Camo i ukraiński Digital Camo. Kamuflaż ten świetnie maskuje żołnierzy w terenie, co daje im przewagę taktyczną. 

Oferowane kamizelki taktyczne MM14 zostały zaprojektowane specjalnie do przenoszenia różnego rodzaju amunicji, granatów, urządzeń radiotelekomunikacyjnych, broni krótkiej, apteczek i innych niezbędnych przedmiotów wykorzystywanych przez żołnierzy. 

Kamizelki taktyczne Pixel oferowane w Militaria.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zastosowano w nich wytrzymałe i odporne materiały, takie jak Cordura i Rip-Stop, które gwarantują trwałość i długotrwałe użytkowanie. Kamizelki tego typu po zastosowaniu wkładów balistycznych zapewniają wysoką ochronę przed pociskami i innymi zagrożeniami. Wyposażone są w panele velcro na wysokości klatki piersiowej do montażu naszywek lub emblematów. Ponadto dysponują taśmami systemu montażowego MOLLE, które umożliwiają mocowanie dodatkowego wyposażenia, takiego jak ładownice, kieszenie czy apteczki.  

Za dopasowanie kamizelek taktycznych w ukraińskim kamuflażu MM14 odpowiadają regulowane rzepy na ramionach oraz elastyczne sznurki ukryte pod tylnym panelem. Dzięki temu kamizelki są wygodne w noszeniu i zapewniają odpowiednią wentylację. Wybrane modele mogą być również wyposażone we wstawki z siatki i comfortpady na ramionach dla zwiększenia komfortu. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49