WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro

Leatherman Heavy-Duty Tools

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kombinerki
Przecinak do drutu
Obciskacz do izolacji
Przyrząd do zdejmowania izolacji
Gniazdo wymiennych końcówek śrubokrętów (bitów)
Nożyczki
Otwieracz do puszek
Otwieracz do kapsli
Miarka
Korkociąg
Materiały

13 produktów

 1. Brak towaru

 2. Brak towaru

13 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Heavy-Duty Tools to największe multitoole spośród całej gamy produktów Leathermana. To narzędzia, które nie boją się żadnych zadań. Znajdują swoje zastosowanie podczas remontów lub wszelkich napraw. W skład grupy Heavy-Duty wchodzą modele: Surge, OHT, Supertool 300 oraz MUT.

Prezentowane w tej kategorii zestawy narzędzi, podobnie jak pozostałe produkty marki Leatherman, posiadają 25-letnią gwarancję. Sprawia to, że nie musisz się bać o przypadkowe uszkodzenie sprzętu podczas pracy zgodnie z przeznaczeniem.

Sekcja Leatherman heavy duty to najmocniejsze multitoole w kolekcji marki. Służą do najcięższych prac i nie boją się żadnego wyzwania. Możesz z ich pomocą naprawić samochód lub motocykl, wyremontować dom lub mieszkanie czy zabrać ze sobą w najcięższy teren. Wiele z prezentowanych modeli ma w rękojeści miarki, które pomogą precyzyjnie odmierzyć odległość między otworami montażowymi, pozwolą dociąć deski czy na szybko oszacować niewielkie odległości. Wiele z nich posiada piły do drewna, dzięki czemu możesz pomierzone deski od razu przyciąć do żądanych wymiarów. Model heavy duty Leatherman Surge ma dodatkowo możliwość stosowania wymiennych piłek i pilników w systemie używanym w wyrzynarkach, dzięki czemu możesz dokupić w sklepie budowlanym na przykład brzeszczot do metalu i go w nim zamontować.

Prezentowane multitoole występują w różnych wersjach kolorystycznych. Czarna, matowa oksyda to wersje stworzone pierwotnie na rynek wojskowy. W przeciwieństwie do srebrnych wersji nie powodują odblasków, co pozwala pozostać ukrytym podczas działań pola walki. Leatherman heavy duty to linia produktów, z której nierzadko korzystają saperzy w armii. Do zastosowań wojskowych polecamy model MUT oraz saperski MUT EOD, czyli Explosive Ordnance Disposal, wyposażone w końcówki służące do obsługi broni i ładunków wybuchowych. Są doskonałym wyborem dla rusznikarza i miłośnika uzbrojenia. Posiadają one oczywiście także przydatne na co dzień funkcje, takie jak gniazda bitów i długie bity, nóż czy piłę i kombinerki. Surge i Super Tool 300 są natomiast nieco bardziej użyteczne w warsztacie. Model Leathermana heavy duty, który pozwala na największą modyfikację to Surge. Oprócz wymiennych bitów, możliwości zamontowania klipsa i oczka posiada wspomniane wcześniej gniazdo na wymienne piły w systemie Boscha. Pozwala to na zainstalowanie w nim pił do metalu czy drewna dowolnej długości, czyniąc z niego tym samym uchwyt od piły. Miej na uwadze, że zamontowanie dłuższej piły nie pozwoli na zamknięcie narzędzia. Zachęcamy także do sprawdzenia pełnej oferty marki Leatherman oraz akcesoriów do nich. Wszystko, co potrzeba znajdziesz w pozostałych zakładkach naszego sklepu internetowego Militaria.pl.