ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Montaże i uchwyty na latarkę do roweru

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

4 produkty

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Jeżeli jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych, to temat montaży rowerowych na latarki na pewno Cię zainteresuje. Bez względu na to, czy preferujesz wiejskie wycieczki, czy jazdę po mieście Twój rower powinien mieć odpowiednie oświetlenie. Jeżeli chcesz przemierzać kilometry rowerem po zmroku, to jednym z najważniejszych elementów wyposażenia Twojego roweru powinna być latarka. Często jest to ważne akcesorium podczas złej pogody, kiedy widoczność jest ograniczona. Za pomocą specjalnie wyprofilowanych montaży możesz bez problemu przymocować latarkę do kierownicy, ramy lub mostka rowerowego. Montaże rowerowe możesz umieścić na prętach umieszczonych pionowo, poziomo oraz o różnej średnicy. Dzięki temu można je wygodne zamocować na motorze lub rączce dziecięcego wózka. Średnica kierownicy, na jakiej może być umieszczony montaż, mieści się w granicach od 10 do 35 mm. Konstrukcja dostępnych w naszej ofercie montaży jest prosta, ale na tyle skuteczna, aby spokojnie przymocować do nich latarkę bez obaw o jej uszkodzenie. Pozwala to na stabilne utrzymanie wybranej latarki nawet podczas intensywnej jazdy terenowej. Montaże rowerowe na latarki są wykonane w taki sposób, aby być kompatybilnym akcesorium z jak największą ilością latarek.

Poza montażami rowerowymi do latarek, w ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz także szeroką ofertę montaży rowerowych do telefonów komórkowych typu smartfon. Za pomocą takiego montażu może przymocować telefon do wybranego miejsca na rowerze. Podczas rekreacyjnych przejażdżek rowerowych lub ważnych treningów telefon jest pomocnym gadżetem. Jest w nich wiele przydatnych funkcji. Dostęp do mapy i nawigacji bardzo ułatwia podróż oraz chroni przed niechcianym zgubieniem. Także podczas wykonywania treningów rowerowych telefon komórkowy jest przydatny. Za pomocą aplikacji umieszczonych w telefonie można monitorować swój trening, jego parametry oraz osiągnięcia. Często w aplikacjach sportowych jest już zawarta nawigacja, dzięki czemu podczas jazdy można korzystać tylko z jednej aplikacji. Korzystając na bieżąco podczas treningów rowerowych z aplikacji, można poczuć się jak na treningu personalnym. Skrupulatnie notowane parametry wpłyną na rozwój oraz szybsze osiągania wyznaczonych celów. Żeby bezpiecznie korzystać z telefonu komórkowego w czasie jazdy, niezbędny jest montaż pozwalający na stabilne jego utrzymanie. Dysponujemy montażami, których rozmiar jest uniwersalny, co pozwala na umieszczenie w nim każdego z dostępnych modeli telefonów.

Konstrukcja zapewniająca elastyczność pozwala również na zamontowanie innych akcesoriów, takich jak pompka do roweru czy odbiornik GPS. Dużą zaletą montażu na telefon komórkowy jest możliwość zamieszczenia go w wybranym miejscu bez potrzeby użycia do tego jakichkolwiek narzędzi. Zamontowanie go jest niezwykle łatwe i szybkie, a dzięki specjalnemu sposobowi mocowania jest możliwe wyjmowanie i wkładanie telefonu bez konieczności demontażu. Zarówno montaże rowerowe do latarek, jak i na telefony są wykonane z elastycznego sylikonu. Charakteryzuje się on wytrzymałością na uszkodzenia oraz lekkością. Jest on także odporny na działanie wysokiej temperatury i przypadkowe uderzenia. Montaże na rowery dostępne w naszej ofercie są wykonane w taki sposób, aby pozwolić na bezpieczne i komfortowe korzystanie z latarki lub telefonu. Montaże zdecydowanie sprawdzą się dla osób, które amatorsko i hobbystycznie przemierzają kilometry na rowerze, ale także przez osoby jeżdżące na rowerze profesjonalnie i zawodowo.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49