Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże taktyczne Smith&Wesson - z głownią stałą

Schowaj Czytaj więcej

Częstokroć firmy produkujące broń palną oraz komponenty nie ograniczają się jedynie do niej. W zasobie różnych firm, takich jak Walther czy Smith&Wesson, znajdziemy dużo ciekawych akcesoriów, chociażby dla służb mundurowych. Poniżej znajdziesz ofertę noży z głownią stałą Smith & Wesson, które uzupełniają ofertę amerykańskiego producenta broni palnej. W roku 1852 roku firma została założona przez Horacego Smitha oraz Daniela Wessona. Na początku nazywała się Volcanic Repeating Arms, która później została wykupiona przez Olivera Winchestera. Obaj inżynierowe odeszli z firmy, by w 1856 roku stworzyć pierwszy oryginalny model nowoczesnego jak na tamte czasy rewolweru Smith & Wesson Model 1. Był on o tyle innowacyjny, że wykorzystywał już amunicję zespoloną, czyli taką, jaką znamy dziś w postaci nabojów o różnych kalibrze. Przedsiębiorstwo stworzyło potem Smith & Wesson Model 2 na potrzeby wojny secesyjnej, a sama firma ma się dobrze do dziś oraz jest rozpoznawalna na całym świecie za sprawą takich modeli, jak rewolwer model 29, który towarzyszył choćby Clintowi Eastwoodowi w filmie „Brudny Harry”. 

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

 1. Wysyłka: w 24 godziny
  209,95 zł 221,00 zł
  Oszczędzasz 11,05 zł
 2. Wysyłka: w 24 godziny
  266,00 zł 280,00 zł
  Oszczędzasz 14,00 zł
 3. Wysyłka: w 24 godziny
  139,65 zł 147,00 zł
  Oszczędzasz 7,35 zł
 4. Wysyłka: w 24 godziny
  139,65 zł 147,00 zł
  Oszczędzasz 7,35 zł
Ustaw kierunek malejący

4 produkty

  Do dziś firma Smith & Wesson oferuje przeróżne produkty sygnowane ich legendarną marką, w tym noże militarno-taktyczne z głownią stałą przeznaczoną przede wszystkim dla służb mundurowych. Co charakteryzuje noże z głownią stałą Smith & Wesson? Przede wszystkim mnogość przeróżnych modeli i ich zastosowań do wspomagania zadań policji, wojska oraz jednostek specjalnych, ale także survivalu oraz buschcraftu. Atrakcyjna jest także cena tych noży, gdyż często oscylują w granicach dwustu złotych. Noże spod znaku Smith & Wesson są zrobione z wysoko zahartowanej stali węglowej lub nierdzewnej, która poddana odpowiedniej obróbce jest w stanie sprostać najcięższym zadaniom. Najczęściej można spotkać stal 440C, która jest wysokogatunkową stalą narzędziową o zwiększonej zawartości węgla. Sprawdzi się podczas wypraw do lasu oraz biwaków, kiedy będzie potrzeba wybatonować drewno lub zbudować schronienie. Z drugiej strony mamy stale nierdzewne np. 9Cr17, która jest nierdzewna oraz długo trzyma ostrość. W zależności od tego, do czego potrzebujesz noża, wybierz odpowiedni gatunek stali. Dodatkowym atutem noży z głownią stałą Smith & Wesson jest to, że są produkowane w konstrukcji full-tang, czyli są zrobione z jednego kawałka stali, do którego za pomocą nitów bądź śrub są przytwierdzone okładziny. Noże tak wykonane są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniają dobre wyważenie w ręce niezależnie od tego, czy potrzebujesz użyć noża do precyzyjnych prac, czy porąbać gałąź na mniejsze kawałki.

  Okładziny rękojeści są tworzone ze specjalnie przystosowanych tworzyw sztucznych, takich jak G10 czy włókno węglowe. Zapewniają one pewny i mocny chwyt podczas pracy, poprawiając komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z noża. Ważne jest to także podczas operowania narzędziem w niskich temperaturach, gdyż plastik i tworzywa sztuczne inaczej oddają ciepło z otoczenia, więc operowanie nożem jest komfortowe nawet bez rękawiczek. Dla wielbicieli bardziej klasycznych wzorów Smith&Wesson przygotował specjalną serię noży dla myśliwych, których okładziny są wykonane z wysokiej jakości drewna. Każdy nóż, który nie jest składany, wyposażony jest w wygodną i funkcjonalną kaburę przystosowaną do noszenia na pasku lub umożliwiającą przytwierdzenie do kamizelki taktycznej. Do wyboru, zależnie od modelu są etui wykonane z tworzywa, parciane oraz klasyczne – skórzane, które nie dość, że świetnie wyglądają, to nawiązują do amerykańskiej tradycji, gdzie traperzy na dzikim zachodzie nosili noże w bardzo podobnych pokrowcach. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą noży amerykańskiego producenta. Bez względu na to, czy reprezentujesz służby mundurowe i potrzebny Ci tani oraz solidny nóż do pracy, czy po prostu jesteś kolekcjonerem i chcesz ją uzupełnić o świetnie wyglądające okazy, a może potrzebujesz noża na wyprawy do lasu – zakochasz się w nożach ze stałą głownią Smith & Wesson, gwarantujemy!

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49