Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Spraye i preparaty na kleszcze

Schowaj Czytaj więcej

Preparaty przeciw kleszczom to skuteczna metoda pozwalająca uchronić się przed ukąszeniami tych niebezpiecznych owadów. Pośród polecanych przez nas produktów znajdziesz środki z DEET, jak i w 100% naturalne substancje bezpieczne dla alergików i dzieci.
Na każdy wypad turystyczny czy leśny biwak warto zabrać ze sobą preparaty na kleszcze. Po każdym pobycie w lesie czy na łące koniecznie sprawdź, czy nie masz na sobie kleszczy. Sprawdzony i skuteczny środek na kleszcze powinien mieć przy sobie każdy miłośnik natury, wędkarz, ogrodnik czy leśniczy. Spray na kleszcze nie zajmuje dużo miejsca, dlatego warto mieć go w plecaku turystycznym podczas każdej wyprawy.

Gdy szykujesz się na wycieczkę do lasu, biwak, grzybobranie czy po prostu spacer w plenerze - zawsze pamiętaj o zabezpieczeniu się przed ukąszeniami kleszczy. Do wyboru masz wiele preparatów. Środki na kleszcze w sprayu i żelu, a także ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy. Uniemożliwia on atak kleszczy poprzez emisję ultradźwięków o zmiennej częstotliwości. Jego zasięg działania to nawet 3 metry. Preparaty przeciw kleszczom zwykle zabezpieczają przed ukąszeniem przez 9 godzin od zastosowania.

Jeśli wybierasz się w plener z dziećmi – postaw na delikatniejsze środki przeciw kleszczom w płynie przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Pamiętaj jednak, że w ich przypadku efekt ochronny utrzymuje się do około 4 godzin. Po tym czasie najlepiej znów spryskać ciało preparatem. Płyn przeciw kleszczom możesz rozsmarować dłonią. Pamiętaj, aby po aplikacji umyć ręce. Środek na kleszcze nie powinien być stosowany na uszkodzoną czy zranioną skórę.

Ustaw kierunek malejący

71 produktów

Strona
 1. (873)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 34,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 2. (419)
  Wysyłka: Natychmiast
  21,99 zł 24,99 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 3. (22)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 59,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
Ustaw kierunek malejący

71 produktów

Strona
   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49