Super repliczka jak za 600zł, celna, ładny zasięg i jakość wykonania na plus dodatki w zestawie takie jak części zapasowe i powiększona blokada magazynka serdecznie polecam replikę dla początkujących i nie tylko ;)
Karabinek szturmowy AEG BOYI/DBOYS RK-01
Elektryczna replika karabinka szturmowego RK-01-W wykonana została z metalu, stali, drewna oraz tworzywa. Korpus, pokrywa komory zamkowej, składna kolba, selektor ognia oraz podstawa muszki i szczerbinki wykonane zostały ze stali. Do wykonania nakładki rury gazowej, chwytu przedniego i chwytu pistoletowego wykorzystano tworzywo sztuczne.
składana kolba, boczna szyna montażowa, system hop-up
Karabinek wyposażony jest w składaną na lewy bok kolbę. Z prawej strony znajduje się charakterystyczny dla replik systemu AK skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik. Ponadto z lewej strony korpusu umieszczono boczną szynę montażową typu "jaskółczy ogon" umożliwiającą instalację celowników optycznych, bądź dodatkowych szyn RIS.
Dostęp do dźwigni regulacji systemu Hop-Up uzyskujemy klasycznie, po odciągnięciu rączki przeładowania. Pokrywa komory zamkowej zamocowana jest na jednym zatrzasku, co pozwala na jej błyskawiczny demontaż i wymianę źródła zasilania w każdej chwili.
gearbox v3
Sercem repliki jest metalowy gearbox v3. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu 350 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na krótkim lub średnim dystansie.
magazynek Hi-cap na 500 kulek
Do karabinka dołączony został magazynek typu Hi-Cap, w którym mieści się 500 kulek.
elementy zestawu
- replika
- magazynek
najważniejsze cechy
- elektryczna replika karabinka szturmowego RK-01-W
- składana kolba
- boczna szyna montażowa
- system hop-up
- gearbox v3
- magazynek Hi-Cap na 500 kulek
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: stal, metal, tworzywo sztuczne
Długość lufy: 270 mm
Długość całkowita: 493/727 mm
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość początkowa: 350 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 500 kulek
Waga: 2800 g
Producent: BOYI/DBOYS
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 350 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 500 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 727 mm |
| Waga | 2800 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543001290 |
| Kod producenta | 1152189883(DBY-01-000200) |
| Producent | Boyi Dboys |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii