Jakość dobra ale polecam lekko odkręcić selektor ognia leciutko ponieważ mocno przykręcony rysuje body. Magazynek lekko lata ale nic to nie przeszkadza w rozgrywce. Kolba nie lata.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Karabinek szturmowy AEG Boyi RK-02
Replika elektrycznego karabinku szturmowego z rodziny AK firmy DBOYS. Korpus repliki, pokrywę komory zamkowej, urządzenie wylotowe, selektor ognia i atrapę rury gazowej wykonano ze stali, do produkcji pozostałych elementów wykorzystano metal natomiast łoże, nakładkę rury gazowej i chwyt pistoletowy wykonano z tworzywa sztucznego.
gearbox v3
Sercem repliki jest Gearbox V3 generujący prędkość początkową około 400 FPS. W jego wnętrzu zamontowano kierunkową głowicę tłoka, wzmocnioną łożyskowaną prowadnicę sprężyny i 7 mm łożyska kulkowe.
stalowa, składana kolba, boczna szyna montażowa
Karabinek wyposażony jest w składaną, stalową na bok kolbę ramową. Replika częściowo rozkłada się jak swój palny odpowiednik. Brak tu praktycznie śrub, dzięki zastosowaniu konstrukcji wzorowanej na standardzie VFC. Na bocznej części korpusu umieszczono szynę pozwalającą na zamocowanie montażu na optykę typu jaskółczy ogon.
magazynek Hi-cap na 500 kulek
W komplecie z repliką znajduje się wykonany ze stali magazynek typu Hi-Cap o pojemności 500 kulek.
elementy zestawu
- replika
- magazynek
- wycior
najważniejsze cechy
- replika elektrycznego karabinku szturmowego
- gearbox v3
- stalowa, składana kolba
- boczna szyna montażowa
- magazynek Hi-cap na 500 kulek
Dane techniczne
Materiał: stal, metal i tworzywo sztuczne
Kolor: czarny
Długość: 710 - 940 mm
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość wylotowa: ~400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Waga: 2880 g
Producent: BOYI/DBOYS
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 500 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Stal |
| Długość całkowita | 940 mm |
| Waga | 2880 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543001450 |
| Kod producenta | 1152190089(DBY-01-000251) |
| Producent | Boyi Dboys |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Karabinek godny polecenia. Tak zwany prawdziwy full metal. Wierna replika. Zmieniłem tylko tłumik ognia aby wyglądał bardziej agresywnie ;)
-
Fajna "strzelba"Polecam.
-
Pierwsze wrażenie na plus
-
Solida i funkcjonalna jedyna wada to że trzeba osobno dokupić akumulator .
Brak opinii