lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Karabinek szturmowy AEG DBOYS RK-10S
Replika elektrycznego karabinku szturmowego z rodziny AK. Sercem repliki jest Gearbox V3 generujący prędkość początkową 400 FPS. W jego wnętrzu zamontowano kierunkową głowicę tłoka, wzmocnioną łożyskowaną prowadnicę sprężyny i 7 mm łożyska kulkowe.
konstrukcja ze stali, drewna i aluminium
Korpus, podstawę szczerbinki i muszki, pokrywę komory zamkowej, kolbę wraz z zatrzaskiem i zaczepem pasa nośnego, urządzenie wylotowe, selektor trybu ognia oraz atrapę rury gazowej i wyciora wykonano ze stali. Jedynym elementem niewykonanym ze stali jest zewnętrzna lufa, która została wykonana z aluminium. Łoże oraz nakładka rury gazowej wykonane zostały z drewna, co nadaje replice dodatkowego realizmu.
składana kolba
Karabinek wyposażony jest w składaną, stalową kolbę. Replika częściowo rozkłada się jak swój palny odpowiednik. Brak tu praktycznie śrub, dzięki zastosowaniu konstrukcji wzorowanej na standardzie VFC.
magazynek hi-cap na 500 kulek
W komplecie z repliką znajduje się wykonany ze stali magazynek typu Hi-Cap o pojemności 500 kulek.
Elementy zestawu
- replika
- magazynek
- wycior
Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.
Najważniejsze cechy
- replika elektrycznego karabinku szturmowego z rodziny AK
- gearbox v3
- prędkość początkowa 400 FPS
- łożyska kulkowe
- składana kolba ze stali
- magazynek hi-cap mieszczący 500 kulek
Dane techniczne
Materiał: stal, aluminium i drewno
Kolor: Czarny
Długość: 665-905 mm
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość wylotowa: 400 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Waga: 2940 g
Producent: BOYI/DBOYS, PRC
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 500 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Stal i drewno |
| Długość całkowita | 905 mm |
| Waga | 2940 g |
| EAN | 5902543002488 |
| Kod producenta | 1152192887(DBY-01-000829) |
| Producent | Boyi Dboys |
| EAN |