Karabin dobrze strzela, wygodny w obsłudze i niezły nowoczesny wygląd. Jedyna uwaga to do zatrzasku zwalniania magazynka( trzeba uważać bo może się rozkręcić i wypaść ponieważ jest mała śrubka która słabo się trzyma).
Elektryczna replika karabinka szturmowego FN SCAR-L wykonana została z tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych. Z metalu wytworzono szyny RIS, przyrządy celownicze, magazynek, lufę oraz drobne elementy. Z tworzywa sztucznego wykonano górną i dolną część korpus oraz składaną kolbę. Na korpusie naniesione zostały licencjonowane oznaczenia producenta palnej broni.
SCAR-L wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm, zespół frontowych szyn RIS oraz regulowaną kolbę. Na górnej szynie RIS założone zostały mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up
Replika zaopatrzona jest w zatrzask magazynka pozwalający na zwolnienie go z obu stron karabinu, co znacząco ułatwia jej obsługę osobom leworęcznym.
Model ten posiada metalowe składane przyrządy celownicze typu flip-up. Składana szczerbinka posiada pełną regulację. Replika zasilana jest z magazynków będących użytkowanych również przez repliki typu M4.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v.2, dzięki którym replika osiąga prędkość wylotową rzędu 374 FPS. Dostęp do suwaka regulacji systemu hop-up uzyskujemy standardowo, po odciągnięciu rączki przeładowania.
Do karabinka zostały dołączony magazynek typu Hi-cap, w którym mieści się 350 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- akumulator,
- ładowarka.
Dane techniczne:
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 540/740-780 mm
Waga: 2028 g
Kolor: tan
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: 374 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 350 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | SCAR |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 374 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 350 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 780 mm |
| Waga | 2028 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 3559962009622 |
| Kod producenta | 200962 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
bardzo fajna replika , tania cena , idealna pod tuning dla bardziej doświadczonych graczy ASG
-
Wygodna replika, robi wrażenie po wyjęciu z pudełka. Świetnie sprawdzi się w grach cqb ale (dla bardziej wymagających) warto zwrócić uwagę na tuning repliki, bo na tym co wewnętrznie daje producent zbytnio się nie poszaleje.
Brak opinii