Replika dobra, strzela i to mocno a nawet celnie. Wygląd jednym może się podobać innym nie, ale nikt nie odmówi jej taktycznego sznytu co potęguje kolor. Broń jest dość wytrzymała, nie rozpadnie się przy pierwszym upadku. W tej cenie jest to dobry zakup ;-)
Elektryczna replika karabinka szturmowego FN SCAR-L wykonana została z tworzywa oraz elementów metalowych. Z metalu wytworzono szyny RIS, przyrządy celownicze, magazynek, lufę oraz górną część korpusu. Z tworzywa sztucznego wykonano dolną część korpus oraz składaną kolbę. Na korpusie naniesione zostały licencjonowane oznaczenia producenta palnej broni.
SCAR-L wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm, zespół frontowych szyn RIS oraz regulowaną kolbę. Na górnej szynie RIS założone zostały mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up
Replika zaopatrzona jest w zatrzask magazynka pozwalający na zwolnienie go z obu stron karabinu oraz obustronny selektor ognia, dzięki czemu z repliki mogą wygodnie korzystać osoby prawo i lewo ręczne.
Model ten posiada metalowe składane przyrządy celownicze typu flip-up. Składana szczerbinka posiada pełną regulację. Replika zasilana jest z magazynków będących użytkowanych również przez repliki typu M4.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v.2, wyposażony w komplet stalowych kół zębatych, łożyskowaną prowadnicę sprężyny i 7 mm łożyska, dzięki którym replika osiąga prędkość wylotową rzędu 375 FPS. Dostęp do suwaka regulacji systemu hop-up uzyskujemy standardowo, po odciągnięciu rączki przeładowania.
Do karabinka zostały dołączone dwa magazynki typu Hi-cap, w każdym z nich mieści się 350 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- 2x magazynek,
- akumulator,
- ładowarka.
Dane techniczne:
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 274 mm
Długość całkowita: 520-795 mm
Waga: 3100 g
Kolor: tan
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: 375 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 350 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | SCAR |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 375 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 350 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 795 mm |
| Waga | 3100 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 3559962009554 |
| Kod producenta | 200955 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Karabinek produkowany przez Cymę. Prosto z pudełka 320-330 fps, ok na bliskie dystanse. Wygląda ślicznie, sklecony całkiem porządnie, bez luzów, szczelin itp. W środku budżetowy gearbox cymy. Chyba najtańszy SCAR, którego zakup nie jest wywaleniem kasy w błoto.
Brak opinii