To jest mój drugi karabin i jednym słowem jest super. Precyzyjnie strzela i jest wykonany bardzo solidnie. Magazynek jest dość duży co jest zaletą. Bardzo przyzwoity karabin, naprawdę polecam każdemu !
Elektryczna replika karabinka szturmowego SA-H02 wykonana został z metalu, tworzywa sztucznego oraz stali (stalowe są wszystkie śruby, piny oraz uchwyt zawieszenia taktycznego). Kolbę typu SF jak i chwyt pistoletowy wytworzono z polimerowego tworzywa sztucznego. Korpus repliki oraz zespół szyn RIS poddane zostały procesowi anodyzacji.
W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, tzw. Enter & Convert™. Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi - po wyjęciu gearboxa z korpusu repliki, sam proces wymiany sprężyny trwa dosłownie kilka sekund.
Karabin został w pełni przystosowany do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~410 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ~310 FPS czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.
SA-H02 wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm, zespół frontowych szyn RIS oraz regulowaną kolbę. Na górnej szynie RIS założone zostały mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up.
Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Standardowy tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku.
W zestawie z repliką znajduje się stalowy magazynek typu hi-cap, mieszczący 300 kulek. Replika przystosowana jest do podłączenia akumulatora z wtykiem Tamiya mała.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- mechaniczne przyrządy celownicze,
- dodatkowa sprężyna główna.
Dane techniczne
Materiał: metal, stal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 270 mm
Długość całkowita: 700-785 mm
Waga: 3100 g
Kolor: Chaos Bronze
Napęd: elektryczny
Gearbox: zmodyfikowany v2
Prędkość początkowa: 410/310 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Producent: Specna Arms
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.
| Wzorowany na | Inne |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 410 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 300 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Wzmocniony |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 785 mm |
| Waga | 3100 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543984388 |
| Kod producenta | SPE-01-034358 |
| Producent | Specna Arms |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 15
-
-
Świetna replika nie mam się do czego przyczepic
-
Dobra jak na pierwszą replikę, czasem podczas strzelania otwiera się miejsce regulacji hop-up.
-
Świetny karabinek. Celny mocny wszystko ładnie spasowane nic tylko chwytać za broń i okładać kolegów z przeciwnej drużyny
-
Zgodna z opisem jeden z lepszych do 1000 zł
-
Replika zgodna z opisem, ale w tej cenie spodziewałem się czegoś więcej. Mimo wszystko polecam!
-
Replika bardzo trafnie kupiona. Wygodna,naprawdę fajnie się nią operuje. Czuć ją w rękach, co jest dla mnie dużym plusem. Polecam bardzo!
-
Super replika, celność, jakość i wygląd ��
-
Po prostu świetna, zero luzów nawet na kolbie co się zdarza w wielu replikach M4/AR15 nawet droższych firm. Strzela bardzo dobrze. W internecie jest wiele złych opinii na temat firmy Specna Arms ale tej replice nie ma co zarzucić.
-
Świetne spasowanie jak na tą firmę ogólnie replika porządnie wykonana, mocniejsza niż opis na stronie strzela daleko - jak na amunicję z plastikowych kulek. W internecie 90% opinii jest źle mówiących o firmie specna arms może inne modele są słabo zrobione ale to HK416 mogło by stać na równi z droższymi producentami.
-
Polecam replikę jest celna i ładnie szczela jestem zadowolony.
-
Polecam replikę jest super
-
Nie ma czego się przyczepić jednym słowem KAPITALNA replika zero luzów, wszystko idealnie spasowane. Strzelanie z niej to czysta przyjemność, ma pazur i też bardzo duży "+" za ekspresową dostawę. Repla godna polecenia
-
Super strzela i jest celna . Polecam
-
Dobra replika jak na specnę przystało, zero luzów, wygodna i ergonomiczna, idealna do rekonstrukcji wielu jednostek specjalnych, polecam.
Brak opinii