ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Kolimator Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
549,99 zł
  • Gwarantowana dostawa - wtorek 3.02
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 55,00 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 54 punkty = 27,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK

Końcówka serii! Ostatnie sztuki w magazynie

Do góry
549,99 zł

Kolimator Frenzy-X 1x22x26 wykonano z wysokiej jakości, wytrzymałego aluminium 6061 T6 i uszczelniono, co zapewnia wodoodporność klasy IPX6. Frenzy-X wyposażony został w 8-stopniową regulację natężenia plus 2 stopnie NV oraz w podświetlenie punktu celowniczego w formie kropki wielkości 3 MOA. Kolimator wyposażono w czujnik ruchu (Motion Sensor), który włącza kolimator w momencie wykrycia ruchu i wyłącza po 2 minutach bezczynności. Celownik Vector Optics testowano na pistolecie 9 mm, karabinku 338 Lapua Magnum oraz strzelbie 12GA.

Szkło pokryto powłokami antyrefleksyjnymi Multi Coated, dzięki czemu zmniejszono niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

Kolimator zasilany jest baterią CR2032 (brak w zestawie). Montowany na standardowej szynie RIS 22 mm.

W skład zestawu wchodzi:
- kolimator,
- osłonka na szkła,
- ściereczka z mikrofibry.

Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: aluminium 6061 T6
Kolor punktu celowniczego: czerwony
Montaż: RIS 22 mm
Zakres regulacji:
pionowo: 45 MOA
poziomo: 45 MOA
Waga: 55 g
Producent: Vector Optics

Vector Optics


Militaria.pl jest dealerem premium marki Vector Optics.


Vector Optics to producent optyki strzeleckiej i obserwacyjnej założony w 2007 roku przez Stephena Shena, którego celem było stworzenie w Chinach sprzętu dorównującego najlepszym światowym standardom. Marka działa dziś w ponad 80 krajach, oferując nie tylko lunety celownicze, lecz także lornetki i lunety obserwacyjne wykorzystywane przez myśliwych, strzelców sportowych oraz służby mundurowe. Produkty wyróżniają się solidną konstrukcją, pełną kontrolą jakości oraz autorską powłoką optyczną VePRO FMC, która poprawia transmisję światła i odporność w trudnych warunkach. Vector Optics zyskało uznanie na prestiżowych targach SHOT Show i IWA, umacniając swoją pozycję w świecie broni i optyki.

Więcej informacji
Rodzaj montażu kolimatora Weaver
Typ montażu Zintegrowany
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Regulacja znaku celowniczego Stopniowa
Długość 49.5 mm
Kolor główny Black
Rodzaj akumulatora/baterii 1 x CR2032
Waga 55 g
EAN 5902543971340
Kod producenta VEC-10-032660
Producent Vector Optics

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. D... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale w tej cenie okazało się rewelacja, jasna plamka, idealnie sprawdza się na konwersji do PM63. Zobaczymy ile pociągnie bateria bo do wymiany trzeba go odkręcać od płytki, gumowa osłona czasami spada w transporcie trzeba pilnować. Jedynie wyłączanie może trochę niewygodne, ale nie jest to bardzo uciążliwe.

  2. P... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Niby tani chiński kolimator, ale świetnie daje radę na pistolecie 9x19. Trzyma zero nawet po kilku latach. Kropka ma sensowny rozmiar - nie jest mała, ale też nie za duża, no i ma szeroki zakres regulacji jasności. Dobry czas życia na baterii liczony w latach.

  3. M...
    100%

    Świeży nabytek, bardzo dobre wykonanie, nie ma się do czego przyczepić. Na ogromny plus dożywotnia gwarancja T-Vip, w tej cenie ciężko o jaką kolwiek konkurencję.

Brak opinii