Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Nóż składany Boker Plus Hidden Release Trapper Appaloosa

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: w 24 godziny Dostawa: gratis
269,10 zł
Dostępne warianty produktu:
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 26,91 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 26 punktów = 13,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
269,10 zł

Nóż składany Boker Plus Hidden Release Trapper Appaloosa

Składany nóż z głownią o profilu Drop-Point wykonaną ze stali nierdzewnej D2. Dzięki niskiej wadze oraz kompaktowym rozmiarom jest poręczny i może być łatwo transportowany. Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i również do celów turystycznych.

Głownia Drop-Point, blokada Bolster Release

Głownię o profilu Drop-Point wykonano ze stali nierdzewnej D2 o wysokiej odporności na ścieranie oraz korozję. Powierzchnię ostrza wykończono metodą satynowania nadającą efekt półmatu. Nóż otwierany jest za pomocą dyskretnie zintegrowanej blokady Bolster Release wykorzystującej stalowy bolster do jego rozkładania. Po przesunięciu go w górę klinga otwiera się automatycznie.

Rękojeść z kości Appaloosa, klips do noszenia

Rękojeść została wykonana z kości Appaloosa wyróżniającej się unikalnym usłojeniem i opalizującą brązową barwą, co nadaje każdemu egzemplarzowi indywidualny charakter. Model wyposażono w praktyczny klips do przenoszenia w pozycji tip-up, który sprawia, że nóż jest wygodny w codziennym użytkowaniu.

Najważniejsze cechy

  • głownia Drop-Point
  • stal nierdzewna D2
  • blokada Bolster Release
  • rękojeść z kości Appaloosa
  • klips do noszenia
Boker


Militaria.pl jest dealerem premium marki Boker.


Boker to niemiecka marka nożownicza z tradycją sięgającą XVII wieku, znana z charakterystycznego logo z kasztanowcem -„Tree Brand”. Już w 1830 roku firma produkowała aż 2000 szabel tygodniowo, które trafiały na europejskie pola bitew. W XIX wieku rozszerzyła działalność na USA, Kanadę i Meksyk, tworząc rozpoznawalne filie. Dziś główna fabryka w Solingen specjalizuje się w ręcznie wykonywanych nożach kolekcjonerskich i użytkowych, także ze stali odzyskanej z historycznych obiektów, jak pancernik Tirpitz. Marka oferuje cztery linie: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum i Arbolito. Produkty Boker są cenione przez kolekcjonerów, służby mundurowe i kucharzy na całym świecie.

Więcej informacji
Typ noża Składany
Styl Ogólnoużytkowy
Długość głowni 80 mm
Grubość głowni 2,9 mm
Profil głowni Straight Back
Rodzaj ostrza Gładkie
Odporność na stępienie Bardzo dobra
Odporność na korozję Średnia
Typ blokady Bolster Release
Długość całkowita 200 mm
Stal ostrza D2
Sposób otwierania Automat
Materiał rękojeści Kość
Klips do noszenia Tak
Waga 110 g
EAN 4045011301728
Kod producenta 01BP0029
Producent Boker

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 2

  1. A...
    100%

    Piękny, niepowtarzalny nóż. Po prostu bajka. Wygodnie leży w dłoni, mechanika pracuje idealnie. Firmowo KT bardzo ostra, jestem z niego bardzo zadowolony, jak ze wszystkich noży Bokera.

  2. A...
    100%

    Elegancki scyzoryk z ciekawą, nietypową blokadą. Faktura na początku rękojeści oprócz łatwej obsługi blokady znacząco poprawia chwyt podczas pracy nożem.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup