Nóż składany Civivi D2 Elementum C907B Gray
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Składany folder codziennego użytku (EDC) z satynowanym ostrzem o grubości 3 mm.
Głownia typu drop point wykonana została ze stali narzędziowej D2 o dużej agresywności cięcia oraz wysokiej odporności na ścieranie. Karbowanie (jimping) na klindze w miejscu oparcia kciuka poprawia pewność chwytu podczas pracy z narzędziem.
Wygodne otwieranie noża umożliwia flipper, który w pozycji otwarte pełni również rolę małego jelca, zapobiegającego zsunięciu się dłoni na ostrze. Dodatkowo w nożu zastosowano łożyska kulkowe zapewniające płynne otwieranie. W pozycji otwartej użytkownika chroni niezawodna blokada typu Liner Lock.
Okładziny ergonomicznie wyprofilowanej rękojeści wykonano z wytrzymałego laminatu G10 o chropowatej fakturze zapewniającej pewne trzymanie noża nawet w rękawicach taktycznych. Na końcu rękojeści znajduje się otwór do przewleczenia linki zabezpieczające nóż przed zgubieniem.
Sprężysty, stalowy klips umożliwia wygodne przenoszenie noża po zaczepieniu go do paska lub o krawędź kieszeni.
Dane techniczne
Kolor: gray
Długość głowni: 75,2 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: D2
Rękojeść: laminat G10
Długość całkowita: 177,6 mm
Waga: 82 g
Producent: WE Knife, PRC
Typ noża | Składany |
---|---|
Styl | Ogólnoużytkowy |
Długość głowni | 75.2 mm |
Grubość głowni | 3 mm |
Profil głowni | Drop-point |
Rodzaj ostrza | Gładkie |
Gatunek stali | Narzędziowa D2 |
Odporność na stępienie | Dobra |
Odporność na korozję | Średnia |
Sposób otwierania | Flipper |
Typ blokady | Liner-lock |
Materiał rękojeści | Laminat G10 |
Klips do noszenia | Tak |
Kabura w komplecie | b/d |
Waga | 82 g |
EAN | 5905317992930 |
Kod producenta | 013130 |
Producent | WE Knife |
EAN |