Ostrze ze stali nierdzewnej AUS8A, czyni ten nóż propozycją godna uwagi. Super się prezentuje. Polecam!!
Składany nóż taktyczny zaprojektowany przez amerykańskiego knifemakera Joe Pardue. Ostrze o profilu Drop point zostało wykonane ze stali nierdzewnej AUS8A i pokryte czarną warstwą zabezpieczającą przed odblaskami oraz porysowaniem stali.
Rękojeść o antypoślizgowej fakturze z wytrzymałego tworzywa zytel dobrze leży w ręku, gwarantując pewny chwyt. Bezpieczeństwu pracy sprzyja wgłębienie na palec oraz karbowanie na grzbiecie chwytu i głowni. W szybkim otwarciu noża pomaga dwustronny kołek, a mocna blokada liner lock zabezpiecza ostrze przed złożeniem.
Całą konstrukcję dopełnia czteropozycyjny klips mocujący, dzięki któremu możemy wygodnie przenosić folder w kieszeni spodni. Dodatkowo na zakończeniu rękojeści znajduje linka zabezpieczająca.
Dane techniczne
Stal: AUS8
Długość głowni: 89 mm
Grubość głowni: 3 mm
Rękojeść: zytel
Blokada: liner lock
Długość całkowita: 203 mm
Waga: 152 g
Producent: Ontario, USA
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Styl | Ogólnoużytkowy |
| Długość głowni | 89 mm |
| Grubość głowni | 3 mm |
| Profil głowni | Drop-point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Sposób otwierania | Kołek pod kciuk |
| Materiał rękojeści | Kompozyt Zytel |
| Klips do noszenia | Tak |
| Kabura w komplecie | b/d |
| Waga | 155 g |
| EAN | 071721089063 |
| Kod producenta | ON8906 |
| Producent | Ontario |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii