lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Pistolet GBB Cybergun FN Herstal FNX.45 Tactical - Black
Licencjonowana replika pistoletu FN Herstal FNX .45 wyposażona w napęd na Green Gas i realistyczny system odrzutu zamka Blow-Back. Zamek został wykonany z metalu, a szkielet z wytrzymałego polimeru. Manipulatory, takie jak dźwignia zrzutu zamka i zwalniacz magazynka zostały zdublowane, co ułatwia korzystanie dla osób zarówno prawo jak i leworęcznych.
Napęd na Green Gas, system Blow-Back i Hop-Up
Model zasilany jest gazem Green Gas, co przekłada się na wysoką powtarzalność strzałów i prędkość wylotową na poziomie 320 FPS. Mechanizm Blow-Back symuluje odrzut zamka, nadając replice dynamiczne zachowanie podczas strzału i zwiększając realizm obsługi. System Hop-Up zwiększa precyzję i zasięg strzałów.
Licencjonowane oznaczenia, szyna RIS
Na zamku umieszczono wybite oryginalne oznaczenia modelu udzielone przez producenta broni palnej FN Herstal. Pod lufą pistoletu umieszczono szynę RIS w standardzie 22 mm, która pozwala na zamontowanie latarki lub wskaźnika laserowego.
Obustronne manipulatory i bezpiecznik
W pistolecie zdublowano manipulatory, takie jak dźwignia zrzutu zamka i zwalniacz magazynka, co ułatwia korzystanie dla osób zarówno prawo, jak i leworęcznych. Replikę wyposażono w obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, który pełni również funkcję decockera, umożliwiając bezpieczne zrzucenie napiętego kurka bez ryzyka oddania strzału.
Mechaniczne przyrządy celownicze
Pistolet wyposażono w stałe, mechaniczne przyrządy celownicze. Na muszkę i szczerbinkę naniesiono białe kropki, które zwiększają szybkość zgrywania przyrządów i celowania.
Elementy zestawu
- pistolet GBB Cybergun FN Herstal FNX.45 Tactical
- magazynek typu Low-Cap o pojemności 26 kulek
- wymienne nakładki chwytu pistoletowego
Najważniejsze cechy
- prędkość wylotowa 320 FPS
- system Blow-Back i Hop-Up
- wymienne nakładki chwytu
- licencjonowane oznaczenia FN Herstal
- szyna RIS 22 mm
- bezpiecznik skrzydełkowy i decocker
- obustronne manipulatory
| Wzorowany na | FN Herstal |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 320 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 26 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 20 cm |
| Waga | 805 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak |
| EAN | 3559962005143 |
| Kod producenta | CYB-02-046868 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |