Pistolet dobry. Wystarczający zasięg i wysoka jakość wykonania. Replika godna polecenia.
Gazowa replika pistoletu Foliage Warrior wykonana została w głównej części z tworzywa sztucznego. Okładziny rękojeści posiadają antypoślizgową, porowatą fakturę. Magazynek, spust, kurek, blokada zamka oraz blokada spustu wykonane zostały z metalu.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, umieszczony w tylnej części szkieletu zaraz pod zamkiem oraz bezpiecznik chwytowy.
Pistolet wyposażony jest w silny system blow-back, który wprawia w ruch zamek. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu, replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~280 FPS.
Pod lufą znajduję się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.
Do repliki dołączono wykonany z metalu magazynek, który poza zbiornikiem gazu mieści w sobie 28 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- 2x blokada popychacza kulek magazynka,
- zatyczka do lufy,
- mała paczka kulek,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 215 mm
Waga: 820 g
Kolor: foliage green
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 280 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 28 kulek
Producent: Tokyo Marui, Japonia
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 280 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 28 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 215 mm |
| Waga | 820 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 1000000142945 |
| Kod producenta | 1152214282(TMR-02-016865) |
| Producent | Tokyo Marui |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii