Bardzo polecam KJW na pierwszą replikę z blow-backiem. Wykonanie jest bardzo dobrej jakości, układ gazowy bardzo szczelny, nie puszcza nadmiaru gazu. Wygodny chwyt, jednak trochę szerszy, ale wiadomo, bo to Hi-Capa.
Gazowa replika pistoletu KP-05 wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Zamek, szkielet oraz magazynek pistoletu wykonane zostały z metalu, z tworzywa sztucznego wytworzono tu jedynie okładziny chwytu.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, umieszczony w tylnej części szkieletu zaraz pod zamkiem oraz bezpiecznik chwytowy.
Pistolet wyposażony jest w silny system blow-back, który wprawia w ruch zamek. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu, replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~280 FPS.
Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.
Do repliki dołączono magazynek, który poza zbiornikiem gazu mieści w sobie 26 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- klucze imbusowe
- paczka kulek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 220 mm
Waga: 950 g
Kolor: oliwkowy/czarny
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 280 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 26 kulek
Producent: KJW
| Wzorowany na | Colt |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 280 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 26 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 1000 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543033024 |
| Kod producenta | 1152202129(KJW-02-005355) |
| Producent | KJ Works |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Bardzo dobra jakość wykonania, krótki spust, całkiem niezły zasięg i celność w stocku. Nie ma na co narzekać
-
Super boczniak z bardzo dobrym zasięgiem i skupieniem w stocku. Do tego fajnie kopi ący blowback. Coś pięknego. Polecam.
-
Bardzo dobry pistolet z silnym GBB. Jedyną wadą jest jego zawodność przy zimnej temperaturze. Temp pokojowa 73 strzałów/12g co2 Dobrze leży w ręce.
Brak opinii