Dużo frajdy ze strzelania. Bardzo przyjemny w obsłudze. Dobre wykonanie i działanie. Gwarantowane długie godziny dobrej zabawy strzeleckiej. Polecam wypróbować.
Gazowa replika ASG pistoletu Browning. Wykonana w całości z aluminium z wyjątkiem niektórych drobnych elementów wewnętrznych. Okładziny rękojeści wykonano z tworzywa sztucznego.
Bardzo dobre wykonanie oraz spasowanie części gwarantują bezproblemową i precyzyjną pracę repliki. Prędkość wylotowa rzędu 300 fps czyni tę replikę dobrym wyborem na broń boczną, stosowaną na krótkim dystansie. W pistolecie zastosowano mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki oraz szczerbinki.
Pistolet zasilany jest za pomocą Green Gazu, którego zbiornik znajduje się w magazynku. Nieduże zużycie gazu w porównaniu z replikami o większej mocy czyni pistolet ekonomicznym w użytkowaniu.
System Blow Back sprawia, że każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka. Wystrzelenie ostatniej kulki powoduje, że zamek blokuje się w pozycji tylnej i należy go zwolnić po wymianie magazynka, dzięki temu obsługa jest bardziej zbliżona do palnego pierwowzoru.
Dołączony do pistoletu magazynek Low-Cap mieści 20 kulek.
Dane techniczne
Kolor: Silver
Materiał: aluminium i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 195 mm
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 20 kulek
Waga: 820 g
Producent: WE
| Wzorowany na | Browning |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 20 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Aluminium |
| Długość całkowita | 195 mm |
| Waga | 820 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543901590 |
| Kod producenta | WET-02-045036 |
| Producent | WE |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Miałem okazję z tego postrzelać. Jednym słowem rewelacja, polecam!
Brak opinii