Firma We przyzwyczaiła nas do dobrego wykonania swoich replik. Tutaj jest nie inaczej
Replika pistoletu M92 produkcji firmy WE podobnie jak w przypadku palnego odpowiednika pistolet wykonano w większości z metalu, jedynym elementem, do którego produkcji wykorzystano tworzywa, są okładziny rękojeści z naniesioną antypoślizgową fakturą.
W pistolecie zastosowano obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, dzięki temu rozwiązaniu jest on wygodny zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych. Szyna RIS 22 mm znajdująca się z przodu szkieletu umożliwia montaż na replice oświetlenia taktycznego lub innych akcesoriów.
Replika wyposażona jest w system blow-back, który wprawia w zamek podczas każdego strzału. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika wystrzeliwuje kulki z prędkością 315 FPS.
W zestawie z pistoletem znajduje się także metalowy magazynek typu Low-cap o pojemności 26 kulek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 218 mm
Waga: 1050 g
Kolor: Tan
Napęd: green gas
Prędkość początkowa: 315 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 26 kulki
Producent: WE
| Wzorowany na | M92 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 315 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 26 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 1050 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543033574 |
| Kod producenta | 1152204134(WET-02-006737) |
| Producent | WE |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Świetna replika dbałość o szczegół polecam w 100%
-
Bardzo podoba mi się wykonanie, a szczególnie wygląd. Replika jest w dość niskiej cenie, patrząc na to co dostajemy w zamian. Gorąco polecam!
-
Pistolet ok ale bezpieczniki skrzydełkowy ten z drugiej strony nie ten gdzie jest czerwona kropka tylko z drugiej strony zgubiłem pierwszego dnia czy można to dokupić
-
Mój pierwszy pistolet do ASG i spełnił wszystkie oczekiwania jakie do niego miałem
-
Świetny pistolet - prawie pierwowzór
Brak opinii