Zamów do 23:00 z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Plecak Gregory Stout 45 l - Compass Blue

Ocena:
100% of 100
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Produkt archiwalny
Do góry

Plecak turystyczny o pojemności 45 litrów wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia nylonu. Jego konstrukcja zapewnia komfort nawet podczas długiego noszenia. Zaimpregnowany środkiem DWR, który jest wolny od szkodliwych związków PFAS i zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią. 

Pojemna komora główna zamykana klapą została wyposażona w system łatwego dostępu Quick-Pull z miękkim ściągaczem oraz pasem kompresyjnym zakończonym klamrą. Wewnątrz znajduje się przegroda z systemem SpeedClip na bukłak systemu hydracyjnego. Od dołu komorę główną można przedzielić, co pozwala na uzyskanie dodatkowej kieszeni na śpiwór. 

Na klapie umieszczono dwie kieszenie, jedną na zewnątrz i drugą od środka, które pozwalają na organizację drobnych przedmiotów. Elastyczna kieszeń na froncie może być wykorzystywana np. do przenoszenia kurtki, bluzy lub mokrej odzieży. Kieszenie boczne wykonane z elastycznej siatki sprawdzą się do przechowywania butelki z wodą, termosu lub mapy. 

Wentylowany system nośny VersaFit z umieszczoną na tylnym panelu pianką 3D o wysokiej gęstości zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Perforowane szelki z możliwością regulacji ułatwiają dopasowanie plecaka do indywidualnych potrzeb użytkownika. Stelaż plecaka wykonano z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Szeroki pas biodrowy FitTune dopasowuje się do ciała podczas ruchu. Wyposażony jest w dwie kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny. W modelu zastosowano regulowany w pionie i poziomie pas piersiowy z gwizdkiem alarmowym, przydatnym w sytuacjach awaryjnych. 

Boczne taśmy kompresyjne, system pętli umożliwiający troczenie kijów trekkingowych oraz pokrowiec przeciwdeszczowy zwiększają funkcjonalność plecaka. 

Dane techniczne
Kolor: Compass Blue
Pojemność: 45 litrów
Materiał: 
- korpus: nylon 210D, nylon 420D
- podstawa: nylon 420D
- szelki/pas biodrowy: pianka 3D
- stelaż: aluminium
- podszewka: poliester 135D
Wymiary: 28 x 69 x 33 cm
Waga: 1340 g
Producent: Gregory, USA

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie niebieskiego
Zapięcie komory głównej Zamknięcie klapą
Dedykowana kieszeń na laptop Nie
Kompatybilność z molle/pals Nie
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Kompatybilny z systemem nawadniania Tak
Pokrowiec przeciwdeszczowy Tak
Pas biodrowy Tak
Pas piersiowy Tak
Waga 1340 g
EAN 5400520248053
Kod producenta 49379/A267
Producent Gregory

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. T...
    100%

    Plecak dobrej jakości. Materiały i wykonanie na wysokim poziomie. Posiada oczywiście typowe dla tej klasy produktów rozwiązania jak kieszenie, uchwyty, miejsce na bukłak itd. ale jego największym atutem jest rewelacyjny system nośny. W zestawie znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy.

Brak opinii

  1. ...