Optymalny rozmiar, pojemniejsza od standardowych nerek i trochę mniejsza od typowych toreb przez ramie. Fajnie wygląda i bardzo funkcjonalna przez sporą ilość kieszeni. Polecam.
Niewielka torba posiadająca jedną szelkę, dzięki czemu dostęp do zawartości następuje poprzez obrócenie bez konieczności zdejmowania. Doskonały wybór do codziennego noszenia w mieście jak również na wycieczki outdoorowe.
Torba składa się z komory głównej i dużej frontowej kieszeni z miniorganizerem. Na kieszeni, z boku oraz na części pasa nośnego naszyto taśmy PALS umożliwiające mocowanie oporządzenia w systemie MOLLE. Nad kieszenią mamy do dyspozycji rzep.
Cechy dodatkowe:
- szlufka na pas zamykana na rzep, mieszcząca pas o szerokości 6 cm
- pas ramienny z klamrą do szybkiego wypinania
- uchwyt do przenoszenia
- D-ringi do mocowania dodatkowych akcesoriów
- panel velcro umożliwiający oznaczenie torby naszywką (morale patch) podkreślającą indywidualny charakter właściciela
- nylonowe linki na suwakach
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: 100% nylon
Wymiary: 260 x 200 x 70 mm
Waga: 420 g
Producent: GFC Tactical, Polska
| Waga | 420 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Zapięcie komory głównej | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana kieszeń na laptop | Nie |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz | Tak |
| Kolor główny | Czarny |
| Liczba kieszeni | 1 |
| Wymiary | 260 x 200 x 70 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Materiał główny | 100% nylon |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Pas nośny | Tak |
| Pojemność | 4.5 ml |
| EAN | 5902543016744 |
| Kod producenta | GFT-20-018814 |
| Producent | GFC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 44
-
-
Najlepsza alternatywa dla zwykłego plecaka, torba jest bardzo wygodna i funkcjonalna, potrafi się w niej zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Polecam
-
Bardzo dobra alternatywa dla klasycznej nerki, material wykonania solidny. W srodku zmiesci sie spokojnie np zapiecie rowerowe, portfel, komorka + garsc przekasek, albo rewolwer DanWesson 715 4".
-
Super torba, używam na rowerze i do pieszych wycieczek. Mega pojemna-> mieści kolta Dan Wesson 4". Wytrzymały materiał, jedyne do czego bym sie doczepił to fakt, że szlufka na pasek jest nie do zdemontowania, przez co jak nosi się zapakowaną na maxa torbe to trochę uwiera w tym miejscu w plecy.
-
Kupiłem oliwkową to musiała dołączyć czarna.Będzie idealnie zimą pasowała do czarnej kurtki M65.
-
Bardzo dobra jakość, wywaliłem się szybko jadąc na chulajnodze elektrycznej, a na torbie ani śladu po wypadku, polecam.
-
Torba świetnie nadaje się do zabierania na strzelnicę dwóch pudełek 50 szt. amunicji 9 mm PARA :)
-
Wygodna, wszechstronna torba, posiada mocowania na dodatkowe elementy, trwały materiał, polecam
-
Niezła torba na ramię , dobrze wygląda przy noszeniu nie skacze na plecach , zapięcie na lewy i prawy bok dobra sprawa . Pojemność niezła termos coś do jedzenia i zostaje sporo miejsca na potrzebne rzeczy .
-
Kto szuka taktycznego, miejskiego zasobnika-torby, o małym litrażu ale mieszczącym potrzebne, podręczne wyposażenie, niech śmiało kupuje. Wygodnie się nosi. Polecam. Dużo kieszeni i komór. Bardzo wygodny i taktyczny system zapięć, umożliwia dopasowanie do sposobu noszenia. Polecam
-
Mam ten plecak w wersji Pantera. Muszę powiedzieć, że jest bardzo praktyczny i wystarczająco mały, by w razie potrzeby nosić go jako odpowiednik tzw. nerki tylko, że przerzucony przez ramię z przodu.
-
Bardzo dobra jakość, polecam
-
Poręczna i wygodna, używam na co dzień. Polecam
-
poreczna torba, idealnie mozna dopasowac pod siebie. polecam
-
Pakowny i elegancki spełnia wymagania ,polecam wszystkim
Brak opinii