Posiadam ten karabinek od ponad roku w tym okresie zepsuła się 2 razy. Raz po wystrzelaniu około 500 kulek zepsuł się spust odesłałem do sklepu w 3 tygodnie przysłali nową replikę, w której popsuła się blokada / bezpiecznik spustu, po prostu urwała się. Celność repliki to 40 metrów to max gdzie można ustrzelić puszkę po piwie oczywiście w bez wietrzny dzień z 50 metrów uceluje się w sylwetkę człowieka czym dalej tym gorzej. Za ta cenę polecę wszystko inne ale nie to. Każdy elektryk jest lepszy.
Prędkość początkowa rzędu 460 FPS czyni z tej repliki doskonały wybór dla każdego rozpoczynającego przygodę ze strzelectwem wyborowym.
Replika ma regulowaną kolbę pozwalającą dostosować ją do indywidualnych preferencji użytkownika oraz zespół szyn RIS umożliwiających wyposażenie jej w całą gamę akcesoriów dodatkowych. Replika dostarczana jest wraz z lunetą i teleskopowym dwójnogiem.
Gwarancja: 6 miesięcy
Dane techniczne:
Prędkość wylotowa: 460 fps
Napęd repliki: sprężynowy
Wykonanie: ABS i metal
Rodzaj magazynka: typu Low-Cap 17 sztuk
Hop-Up: Tak, regulowany
Długość repliki: 1180 mm
Waga: 3200 g
Producent: WELL
| Wzorowany na | L96 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 460 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 60 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 17 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 1180 mm |
| Waga | 3200 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543050359 |
| Kod producenta | WEL-03-000455 |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Bardzo fajna zabaweczka kolega strzelił w noge dla drugiego kolegi przypadkowo* to troszke mu skóra zeszła i do tygodnia trzymał się ślad od kulki na nodze. Replika ta jak dla mnie jest bardzo celna posiada niesamowity celownik zbliżenie jest bardzo dobre. Poczàtkowo miałem problem ze złożeniem jej ale po kilkunastu minutach udało się Polecam jak na 1 Snajperke ASG !!!!
-
Nie dawno dostałem od rodziców tą oto replikę jest to moja pierwsza replika karabinu snajperskiego i jak na razie sprawuje się dobrze. Dobrze trzyma się w reku i co najważniejsze jest bardzo dobrze wykonana z dobrego tworzywa itp. Daję 5/5 polecam tą replikę wszystkim średnio zaawansowanych .
Brak opinii