Replika bardzo dobra, dobrze się sprawuje, full metal, nic się nie zacina i ogólnie wszystko ok
Ciężka, licencjonowana replika AEG z całkowicie metalowym gear-boxem, body wykonanym z odpornego tworzywa ABS, metalu oraz imitacji drewna.
Zasilanie elektrycznego silnika odbywa się za pomocą umieszczanego w kolbie akumulatora.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- 2 magazynki,
- ładowarka,
- akumulator.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne + metal
Długość lufy: 455 mm
Długość całkowita: 875 mm
Waga: 2760 g
Kolor: czarny/imitacja drewna
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 377 FPS (kulki 0,20 g)
Gearbox: v3
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 600 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 377 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 600 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 897 mm |
| Waga | 2760 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 3559961209436 |
| Kod producenta | 120903 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Kupiłem przed tygodniem… Towar w 100% zgodny z opisem i super sprawny… Bardzo podobny do prawdziwego ak i waga jest również bardzo przybliżona… w 100% poleca.…
-
Karabinek bardzo fajny, miło się z niego strzela, choć mógłby być troszkę szybszy :) W 100% POLECAM
Brak opinii