Działał znakomicie przez 4 lata. Przemalowałem go farbami na czarny i nie wpłynęło to na użyteczność.
Oryginalna replika karabinu Kałasznikow na plastikowe kulki 6 mm napędzana sprężynowo.
Replika karabinu posiada bardzo pojemny magazynek Hi-Cap mieszczący 300 kulek. Dzięki pomysłowemu sposobowi ładowania opróżniony w kilka sekund magazynek można ponownie naładować poświęcając na to nie więcej niż 6 sekund i to bez jego odłączania! W tym celu wystarczy kilkakrotnie obrócić kółko znajdujące się u spodu magazynka a wewnętrzny mechanizm dośle kulki z magazynka.
Przełącznik trybu strzelania pełni rolę bezpiecznika. Przyrządy celownicze, to tradycyjna, regulowana w pionie szczerbinka oraz stała muszka. Karabin wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Zastosowanie systemu BAX pozwoliło zwiększyć zasięg oraz celność. W sylwetkę człowieka można trafić na odległości nawet 40 metrów.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 875 mm
Waga: 1800 g
Kolor: czarny/imitacja drewna
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 288 FPS
Hop-up: system BAX, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 288 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 300 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 875 mm |
| Waga | 1800 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 3559961207036 |
| Kod producenta | 120703 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 75
-
-
Służyłem w W.P. i używałem AK-47 wielokrotnie. Mogę obiektywnie ocenić tę replikę. Wykonanie wierne oryginałowi, świetnie służy jako pamiątka. Nie tylko na pokaz. Można też postrzelać. Warunkiem jest przesmarowanie repliki olejem silikonowym i przestrzelanie.Tu trzeba mieć cierpliwość i znać zasady, jak to zrobić, poradniki dostępne. Polecam.
-
Replika przyzwoicie wygląda, jak na początek - dla fanów sprężynówek i niskich cen - ok, ale trochę plastikowa. Można trochę zmodyfikować, ale bez szału.
-
piękna replika ale plastic, szkoda
-
Plastikowa replika, łamie się. Dla dzieci ok, do ASG nie polecam
-
Fajnie strzela dobrze odwzorowany lecz czuć wszędzie plastik i to mocno
-
Wczoraj lkupilem. Całkiem spoko giwera, ładnie strzela. Polecam jednak kupić mniejszy magazynek, bo hicap nie zawsze podaje kulki. Szkoda też że w sklepie mamy do kupienia sam karabin z magazynkiem, a np kulki już trzeba sobie dokupić. Ale nie ma co narzekać, bo karabin naprawdę robi wrażenie.
-
Solidna robota. Dobra cena.
-
Bardzo dobrze zrobiona replika. Dobra robota!
-
Fajna replika. Daje frajdę, nie zacina się.
-
Za tę cenę nie ma się do czego przyczepić. Sprawdza się do ćwiczenia na sucho. Mój sobie trochę przerobiłem.
-
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Za tę cenę nie ma lepszej.
-
Fajna i celna żonie i córce się podoba więc jest super.
-
Polecam kupić kiedy dziecko chce zacząć zabawę w ASG
-
Dobry wybór na pierwszy raz, celność całkiem spoko. Kilka chwil i każdy rozpracuje co i jak działa i można się bawić. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie całkiem solidnie wykonanego więc oby dalej służył bez problemów.
Brak opinii