Gazowa replika karabinka Ruger MK1 wykonana została z tworzywa sztucznego i metalu. Jest to zmodyfikowana wersja pistoletu Ruger MK1, wyposażona w stałą kolbę oraz przedłużoną lufę. Łoże, kolbę oraz chwyt wykonana z tworzywa, natomiast lufę i magazynek z metalu.
Na grzbiecie repliki umieszczona została szyna RIS 22 mm, dzięki której karabinek można wyposażyć w dowolne urządzenie celownicze. Ponadto Ruger wyposażony jest w mechaniczne przyrządy celownicze, w tym regulowaną szczerbinkę.
Karabinek wyposażony jest w regulowany system Hop-up. W tylnej części szkieletu znajduje się przycisk bezpiecznika.
Do repliki dołączono magazynek typu Low-cap, który mieści w sobie 17 kulek oraz zbiornik na green gaz.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 420
Długość całkowita: 850 mm
Waga: 1200 g
Kolor: czarny
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 500 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: brak
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 17 kulek
Producent: KJ Works
| Wzorowany na | Ruger |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 500 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 50 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 17 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 850 mm |
| Waga | 1200 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543030108 |
| Kod producenta | KJW-02-000060 |
| Producent | KJ Works |
| EAN |