Osobiście posiadam tą replikę od 2 lat i bardzo dobrze się sprawuje, nie była jeszcze w serwisie co u moich replik jest bardzo częste. Bardzo wytrzymała metalowa konstrukcja korpus jest z tworzywa ale też jest wytrzymały, bardzo polecam (nie dla nowych graczy)
Elektryczna replika karabinka szturmowego produkowana przez firmę Double Bell. Replikę wykonano niemal w całości z metalu. Z tego materiału wytworzono m. in. korpus, chwyt przedni, szynę montażową czy przyrządy celownicze. Wytrzymałe tworzywo sztuczne wykorzystano do produkcji kolby i chwytu pistoletowego.
Grzbietowa szyna RIS 22 mm umożliwia zamontowanie dowolnego urządzenia optoelektronicznego. Fabrycznie znalazły się na niej mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up w postaci muszki i przeziernika. Do zamocowania dodatkowego wyposażenia taktycznego służy chwyt przedni w systemie M-LOK wraz z dodatkowymi, krótkimi szynami RIS.
Dzięki regulowanej kolbie możliwe jest dostosowanie długości repliki. Na chwyt pistoletowy i stopkę kolby naniesiono antypoślizgową fakturę. Urządzenie wylotowe osadzono na 14-milimetrowym gwincie CCW.
Mocowanie pasa nośnego umożliwiają gniazda typu QD oraz obustronny stalowy uchwyt przy prowadnicy. Dostęp do regulacji systemu Hop-up, umieszczonej pod pokrywą wyrzutnika łusek, jest możliwy po odciągnięciu dźwigni przeładowania. Do zamknięcia pokrywy służy funkcjonalny bolt catch.
Sercem repliki jest gearbox v2 ze stalowymi łożyskami kulkowymi o średnicy 7 mm. Dodatkowo w karabinku zamontowana jest lufa precyzyjna 6.03 mm, która poprawia celność kulek wystrzeliwanych z prędkością wylotową rzędu 390 FPS.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy wewnętrznej: 360 mm
Długość całkowita: 780 - 890 mm
Waga: 3170 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: 390 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Producent: Double Bell
| Wzorowany na | M4 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 390 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 300 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 890 mm |
| Waga | 3170 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543964649 |
| Kod producenta | DBY-01-031876 |
| Producent | Double Bell |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Dobrze wykonany, polecam, jak za takie pieniądze to top. Z minusów: - zaoszczędzili na magazynku (reguluje się imbusem, który jest w zestawie). Szybka dostawa.
Brak opinii