Elektryczna replika karabinka szturmowego Heckler&Koch HK416 D V3 wykonana została w przeważającej części z metalu. Elementy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego to chwyt pistoletowy oraz kolba. Na karabinek naniesione zostały licencjonowane oznaczenia Heckler&Koch.
Replika została wyposażona w długą grzbietową szynę RIS 22 mm, zespół frontowych szyn RIS oraz regulowaną kolbę. Ma układ MOSFET. Ten model ma tryby strzelania Semi-Auto oraz Full-Auto. Replika ma mechaniczne przyrządy celownicze.
Dostęp do wtyku Tamiya mini znajduje się w tylnej części kolby.
Sercem repliki jest wykonany gearbox V3 typu Avalon, dzięki któremu karabinek wystrzeliwuje kulki z prędkością około 350 FPS.
Do repliki dołączony został magazynek typu Mid-cap, w którym mieści się 120 kulek.
- replika,
- magazynek,
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 370 mm
Długość całkowita: 810-890 mm
Waga: 3260 g
Kolor: Czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: V3 typu Avalon
Prędkość początkowa: 350 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Mid-cap
Pojemność magazynka: 120 kulek
Producent: Umarex, Niemcy
Militaria.pl jest dealerem premium marki Umarex.
Umarex to niemiecka firma założona w 1972 roku, która należy do największych producentów wiatrówek, replik ASG i pistoletów alarmowych na świecie. Marka zasłynęła z wiernych replik broni palnej tworzonych na licencjach takich gigantów jak Glock, Heckler & Koch, Walther czy Beretta. W jej ofercie znajdują się także systemy treningowe T4E, amunicja, akcesoria oraz sprzęt obronny. Umarex wyróżnia się innowacjami, m.in. rewolucyjnymi wiatrówkami CO2 i systemem Fast Action. Dzięki globalnej dystrybucji produkty marki dostępne są już w kilkudziesięciu krajach. Pierwszy wielki sukces Umarex przyniosła nietypowa replika rewolweru sprzedawana w zestawie stylizowanym na książkę o Sherlocku Holmesie - produkt, który sprzedawał się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy rocznie.
| Wzorowany na | HK416 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 350 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Mid-cap |
| Pojemność magazynka | 12 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 890 mm |
| Waga | 3260 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 4000844776778 |
| Kod producenta | 2.6572X |
| Producent | Umarex |
| EAN |