Prosta, kompaktowa latarka czołowa generująca światło o mocy 300 lumenów i zasięgu do 65 metrów. Niewielka waga i kompaktowe rozmiary sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wędkarzy, turystów i miłośników survivalu.
Czołówka oferuje 3 tryby świecenia światłem białym oraz 2 czerwonym. Światło białe skutecznie oświetla przestrzeń, a czerwone nie oślepia i nie niszczy zdolności nocnego widzenia. Dioda w tym kolorze jest więc idealna np. do czytania mapy lub do dyskretnego przemieszczania się po zmroku.
Model Zipka oferuje wiele możliwości noszenia, dzięki mechanizmowi z wyciąganą linką. Latarkę można zamocować zarówno na głowie jak i np. na nadgarstku. Wytrzymała konstrukcja zapewnia czołówce wodoszczelność na poziomie normy IPX4.
Model wyposażono w system Hybrid Concept. Mogą go zasilać 3 baterie AAA 1,5V (w zestawie) lub akumulator wielokrotnego ładowania Petzl Core (brak w komplecie).
Czas pracy przy zasilaniu bateriami AAA.
Kolor światła | Tryb | Ilość światła (lm) | Zasięg (m) | Czas świecenia (h) | Rezerwa (h) |
MAX BURN TIME | 6 | 10 | 120 | - | |
Biały | STANDARD | 100 | 40 | 9 | 30 |
MAX POWER | 300 | 65 | 2 | 40 | |
Czerwony | Bliski | 2 | 5 | 60 | - |
Pulsujący | Widoczny z 700 m przez 400 h | - |
W zestawie z latarką znajdują się trzy baterie typu AAA.
Dane techniczne:
Waga: 66 g
Wiązka: szeroka
Zasilanie: 3 baterie AAA/R03
Kompatybilność:: akumulatorki Ni-MH, akumulator litowy
Certyfikacja: CE
Wodoodporność: IP X4
Producent: Petzl
Wiązka światła | szeroka |
---|---|
Tryby świecenia | Tak |
Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
Długość | mm |
Waga | 66 g |
EAN | 3342540827813 |
Kod producenta | E093GA00 |
Producent | Petzl |
EAN |