Nic specjalnego , trzy tryby świecenia i trzeba za każdym razem szukać tego właściwego. Ładowanie dopiero po całkowitym rozładowaniu bat. a świecenie wtedy jest tragiczne . Bateria zwykły Chińczyk No Name Port usbC zaleje woda ponieważ jest tylko jeden O-ring uszczelniający . Więcej bym nie kupił !
Kompaktowa latarka wyposażona w diodę Luminus SST40, która zapewnia światło o mocy do 1000 lumenów i zasięg do 289 metrów. W trybie najniższym (300 lumenów) latarka może świecić nieprzerwanie przez 5 godzin.
Tryb pracy / moc / czas świecenia:
- Wysoki / 1000 lumenów / 2 h,
- Niski / 300 lumenów / 5 h,
- Stroboskop / 900 lumenów.
System Focus zapewnia regulację wiązki światła od skupionej o dużym zasięgu do mocno rozproszonej. Latarka zasilana jest akumulatorem Li-ion 18650 3,7 V o pojemności 2600 mAh. Ładowanie odbywa się za pomocą ładowarki z portem USB-C.
Konstrukcja została wykonana z odpornego na uszkodzenia aluminium lotniczego, a antypoślizgowa powierzchnia ułatwia trzymanie latarki podczas trudnych warunków. Technologia Anti-roll pozwala położyć latarkę na płaskiej powierzchni, bez obawy o jej ewentualne stoczenie. Klasa szczelności IPX4 zapewnia odporność na pył i zachlapania.
Pasek na rękę ułatwia trzymanie latarki i pozwala na przytroczenie jej do wybranych elementów oporządzenia.
W zestawie znajdują się:
- akumulator Li-ion 18650 mAh,
- kabel USB-C,
- pasek na rękę.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: aluminium lotnicze
Źródło światła: dioda Luminus SST40
Maksymalna moc światła: 1000 lumenów
Maksymalny czas pracy: 5 h
Zasilanie: akumulator Li-ion 18650 3,7 V 2600 mAh
Wymiary: 163 x 43 mm
Waga: 235,7 g
Producent: Mactronic, Polska
Militaria.pl jest dealerem premium marki Mactronic.
Mactronic to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu zaawansowanych systemów oświetleniowych dla służb mundurowych, wojska, ratowników oraz użytkowników profesjonalnych. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji latarek, lamp ekspedycyjnych, oświetlenia nahełmowego i strefowego. Mactronic stawia na zrównoważony rozwój - wdraża ekologiczne procesy produkcyjne i ogranicza plastik w opakowaniach. Współpraca z amerykańską firmą Streamlight oraz własna produkcja w Polsce pozwalają Mactronic łączyć światową technologię z lokalnym know-how.
| Maksymalny strumień światła | 1000 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | regulowana |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 2 godz. |
| Czas pracy w trybie wysokim | 2 godz. |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 5 godz. |
| Typ zasilania | Wymienny akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1 x Li-Ion 18650 |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Klips w zestawie | Nie |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 163 mm |
| Średnica | 43 mm |
| Waga | 235,7 g |
| EAN | 5907596141269 |
| Kod producenta | FHH0119 |
| Producent | Mactronic |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Latarka super, dwa poziomy świecenia. Trzyma się elegancko, metalowa mocna. Używam juz około roku i nie zawiodła. Na użytkowanie kolo domu, na wieczorne spacery, według mnie doskonaly sprzet
-
Jeżeli ktoś nie chce wydać kilkuset złotych na latarkę, a chciałby mieć solidny sprzęt i daleki zasięg to zdecydowanie dobry wybór. Wykonanie na wysokim poziomie do tego ładowanie USB C i aku w komplecie.
Brak opinii