Latarka EDC (codziennego noszenia), zasilana dwoma bateriami CR123A. Wydajna dioda Cree XM-L2 zapewnia strumień światła o mocy 750 lumenów (zmierzone za szybką - ANSI FL1 Standard) i zasięg do 185 metrów.
Na korpusie latarki znajdują się antypoślizgowe teksturowania poprawiające pewność chwytu, a pierścień na głowicy zapobiega toczeniu się latarki.
Latarka zasilana jest dwoma bateriami CR123A lub alternatywnie akumulatorem litowo-jonowym 18650 lub trzema bateriami typu AAA.
Model SDL 800 oferuje dwa tryby świecenia o mocy 750 lumenów oraz 75 lumenów. Dodatkowo latarkę wyposażono w mocny tryb stroboskopowy oraz diodę LED, która emituje ultrafioletowe światło o długości fali 365 nm.
Tryby pracy w latarce zmienia się za pomocą przycisku znajdującego się na głowicy latarki.
Dane techniczne
Źródło światła: dioda Cree XM-L2
Zasięg skuteczny: 185 m
Zasilanie: 2 x CR123 lub 3 x baterie AAA lub akumulator ICR 18650
Obudowa: aluminium
Włącznik: typu klik (elektroniczny)
Średnica głowicy: 41 mm
Średnica korpusu: 26,5 mm
Wymiary: 150 mm
Waga: 142 g
Producent: Umarex & Walther, Niemcy
Militaria.pl jest dealerem premium marki Umarex.
Umarex to niemiecka firma założona w 1972 roku, która należy do największych producentów wiatrówek, replik ASG i pistoletów alarmowych na świecie. Marka zasłynęła z wiernych replik broni palnej tworzonych na licencjach takich gigantów jak Glock, Heckler & Koch, Walther czy Beretta. W jej ofercie znajdują się także systemy treningowe T4E, amunicja, akcesoria oraz sprzęt obronny. Umarex wyróżnia się innowacjami, m.in. rewolucyjnymi wiatrówkami CO2 i systemem Fast Action. Dzięki globalnej dystrybucji produkty marki dostępne są już w kilkudziesięciu krajach. Pierwszy wielki sukces Umarex przyniosła nietypowa replika rewolweru sprzedawana w zestawie stylizowanym na książkę o Sherlocku Holmesie - produkt, który sprzedawał się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy rocznie.
| Maksymalny strumień światła | 750 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Tak |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 2 x CR123A |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | Bryzgoszczelna |
| Klips w zestawie | Nie |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 150 mm |
| Średnica | 41 mm |
| Waga | 142 g |
| EAN | 4000844650283 |
| Kod producenta | 3.7119 |
| Producent | Umarex |
| EAN |