MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Latarki LED Walther

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności
Schowaj Czytaj więcej

Walther to znany na całym świecie producent broni palnej. Historia marki sięga roku 1886, od kiedy nieprzerwanie produkują oni broń myśliwską, sportową oraz wojskową. Oprócz broni palnej przedsiębiorstwo zajmuje się także produkcją najwyższej klasy sprzętu taktycznego, takiego jak prezentowane w tym dziale latarki. Wykonane są one z komponentów wysokiej jakości, a proces produkcyjny spełnia wyśrubowane europejskie normy jakości. Obudowy są wytwarzane z lotniczej klasy aluminium, które poddaje się procesowi anodyzacji. Czarne powłoki nie schodzą pod wpływem normalnego użytkowania, przez co nawet po latach wyglądają one doskonale. Latarki LED Walther to nowoczesne i praktyczne źródło światła, które możesz wykorzystywać do najrozmaitszych zastosowań. Przydadzą się pod namiotem, w czasie pracy oraz jako lampki rowerowe.

Prezentowane produkty sprawdzą się w codziennym działaniu jednostek policji i wojska. Ich wytrzymałość i legendarna, niemiecka jakość sprawiają, że dzielnie zniosą trudy służby. Niektóre z nich mogą być używane także podpięte pod broń, gdyż są zabezpieczone przed wstrząsami. Służą do tego dodatkowe uchwyty, które znajdziesz w osobnej kategorii. Możesz je również wykorzystywać z powodzeniem w paintballu i airsofcie, a dzięki mocnym szkłom osłaniającym diodę wytrzymują trudy pola walki. Latarki Walther LED to najnowocześniejsza technologia, opakowana w kompaktowe rozmiary, doskonale pasujące do Twojej dłoni. W zależności od Twoich zapotrzebowań oferujemy wersje świecące szeroko oraz daleko. Mocne diody zapewniają potężny strumień światła, a ich żywotność pozwoli użytkować je latami. Tubus w każdej latarce LED Walther ma ergonomiczny chwyt o chropowatej fakturze. Ma to na celu umożliwić obsługę w rękawicach oraz mokrymi lub zabrudzonymi dłońmi. Sprzęt wyposażono w zmienne tryby, pozwalające dopasować moc do aktualnych potrzeb. Niższe ustawienia mają za zadanie oszczędzać baterię, a wyższe pozwalają oświetlić większy obszar. Ustawione na najwyższą moc mogą posłużyć jako skuteczne narzędzie do samoobrony, oślepiając nocą przeciwnika i dezorientując go. Wytrzymała obudowa pozwala także użyć latarki jaki kubotanu.

Latarkom Walther LED nie można odmówić praktyczności. Długie czasy świecenia oraz odpowiednio ustawione tryby pozwalają dopasować je do Twoich potrzeb. Mniejsze wersje doskonale sprawdzają się jako breloki do kluczy, zaskakując możliwościami mimo niewielkich gabarytów. Polecamy preppersom, survivalowcom oraz miłośnikom gadżetów jako element zestawu EDC, czyli z języka angielskiego every day carry. Pomogą nocą odnaleźć drogę do domu, wspomogą w poszukiwaniach auta na parkingu i wskażą drogę wśród leśnych drzew. Nadają się doskonale na kemping czy wyprawę w góry. Są dodatkowo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Deszcz czy śnieg nie są w stanie im zaszkodzić, a niektóre modele mogą być nawet zanurzone pod wodę na krótki czas. W zależności od normy, jaką spełniają, są również pyłoszczelne i odporne na upadki. Zachęcamy również do przejrzenia pełnej oferty latarek, dostępnych na naszej stronie internetowej i zapoznanie się z pełną ofertą Militaria.pl.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49