Bardzo udana i jakościowa replika ASG. Wiernie oddaje działanie oraz wagę i wygląd oryginału. Zapewni godziny zabawy jak również będzie świetnie wyglądać w gablotce. Polecam.
Elektryczna replika wyprodukowana przez firmę Cyma. Do wykonania zamka, spustu i selektora trybu ognia wykorzystano metal. Z tworzywa sztucznego wytworzono szkielet repliki, osłonę spustu oraz okładziny.
W pistolecie zastosowano mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbinki. Znajdująca się pod lufą szyna RIS 22 mm umożliwia montaż dodatkowego wyposażenia, jak wskaźnik laserowy lub oświetlenie taktyczne. Stabilność pistoletu w trakcie oddawania strzału zwiększa antypoślizgowa faktura na chwycie pistoletowym.
Sercem pistoletu jest specjalny gearbox nadający wystrzeliwanym kulkom prędkość wylotową rzędu 190 FPS. Konstrukcja pozwala na strzelanie zarówno ogniem ciągłym, jak i pojedynczym.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- szybkoładowarka.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 220 mm
Waga: 836 g
Kolor: tan
Napęd: elektryczny
Gearbox: specjalny
Prędkość początkowa: 190 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 30 kulek
Producent: Cyma
| Wzorowany na | Sig Sauer |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 190 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 836 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543024756 |
| Kod producenta | 1152217082(CYM-01-019695) |
| Producent | CYMA |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 7
-
-
Replika bardzo fajna działa w każdej temperaturze
-
Petarda na kulkach 0.25
-
całkiem fajny pistolet - mogę polecić 4,5 /5
-
Całkiem fajny pistolet. Szybko strzela, troszkę szeroka rękojeść jak na moją rękę, ale może być .
-
bardzo dobry pistolet celny, idealny do cqb i dla snajperów
-
bardzo dobry pistolet celny, idealny do cqb i dla snajperów
Brak opinii