Fajny pistolet za cenę, nie zacina się i mocno strzela. W zestawie są 3 magazynki
Wykonana w większości z tworzywa replika pistoletu G292B produkcji WELL. Bardzo prosta i wytrzymała konstrukcja gwarantuje niezawodność repliki oraz ekonomiczne działanie układu. Z tworzywa wykonano okładziny chwytu oraz drobne elementy wewnętrzne.
W przeciwieństwie do większości replik, w których zbijak zaworu jest naciągany za pomocą spustu strzelanie z tej repliki jest bardzo płynne i przyjemne.
W skład zestawu wchodzą:
- replika,
- magazynek,
- klucz imbusowy.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 220 mm
Napęd: gazowy (CO2)
Prędkość początkowa: 400 FPS
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 14 kulek
Waga: 330 g
Producent: WELL
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 14 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 330 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543034779 |
| Kod producenta | WEL-02-009614 |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 25
-
-
Po kilku dniach użytkowania, wystrzelaniu kilkudziesięciu magazynków, stwierdzam że na początek przygody, lub po prostu dla rozrywki, postrzelania do puszek z kumplami jak najbardziej się nadaje. Z odległości 15-20m nie ma problemu z celnością i dziurawi puszki na wylot. Polecam z czystym sumieniem.
-
Broń po 1000 kulkach uległa awarii. Czytałem i to nie tylko u mnie tak jest. 400fps, gaz, taka cena, to się nie łączy. Fajna aby postrzelać do puszek jednak trzeba mieć w głowie to że nie jest to broń do CQB i łatwo ulega awarii
-
Bardzo dobry na start. Gdy wyjmuje się magazynek z kulkami w środku, wypada jedna. Chwyt jest spory więc nie polecam dla osób z małymi dłońmi. Super jakość w tej cenie a moc... Polecam
-
mega pistolet na luźne strzelanie bardzo silny polecam na zaczęcie przygody z broniami na co2
-
Pistolet w miarę okej używałem go 6 miesięcy, i mnie nie zawiódł. Dobrze wykonany i fajna moc.
-
jak na pistolet za taką cene jakość bardzo dobra. Polecam
-
Pistolet nawet fajny , ale coś się dzieje że kulki zostają czasem i wylatują np. 4 kulki ( Może to tylko moja tak ma )
-
Pistolet fajny, w miarę celny. Trzeba się przyzwyczaić do plastiku (ale to nie problem).
-
Polecam tego boczniaka jest dobry na początek z ASG
-
Dobry stosunek jakości do ceny da się na strzelankce trafić wroga z nawet 30m ma dużą moc dobrze się sprawdza jak na budżetowego boczniaka polecam.
-
polecam raczej do luźanego strzelania
-
W stosunku do ceny bardzo dobry
-
boczniak boczniaka
-
Pistolet jak za swoją cenę jest dobry, czasami kulki się zacinają ale może to wina samych kulek, moc jest bardzo duża z 10 m przebija puszkę na wylot. Polecam
Brak opinii