Gazowa replika pistoletu ZEV OZ9 Elite w edycji limitowanej, która jest zasilana mieszanką Green Gas. Zamek oraz szynę RIS wykonano ze stopu aluminium 6000, a korpus z polimeru. Na pistolet naniesiono oznaczenia znaków towarowych ZEV TECHNOLOGIES INC.
Na zamek pistoletu naniesione zostały żłobienia poprawiające chwyt. Dodatkowo pistolet wyposażony jest w światłowodowe przyrządy celownicze ZEV Combat Sights wykonane ze stali. Z tyłu zamka umieszczono płytkę mocowania RMR, rozwiązanie takie umożliwia montaż celowników kolimatorowych.
Dzięki systemowi Blow Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza kulkę do lufy, skąd z prędkością 300 FPS zostanie ona wystrzelona po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Replikę wyposażono w lufę wewnętrzną o średnicy 6.03 mm oraz gumkę Hop-Up o twardości 70 stopni.
Dźwignia zrzutu zamka jest obustronna, a zwalniacz magazynka można dostosować dla strzelców prawo i leworęcznych. Na końcu lufy znajduje się gwint 11 mm CW umożliwiający montaż urządzenia wylotowego lub adaptera 14 mm CCW dołączonego w zestawie.
Pod lufą umieszczono szynę montażową RIS 22 mm, która umożliwia mocowanie rozmaitych akcesoriów dodatkowych, choćby oświetlenia taktycznego, czy laserowych wskaźników celu.
Do zestawu dołączono magazynek typu Low-Cap mieszczący 25 kulki kalibru 6 mm oraz zbiornik na mieszankę Green Gas. Replika jest kompatybilna z magazynkami Tokyo Marui G17 trzeciej oraz czwartej generacji.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek,
- adapter z gwintu 11 mm CW na 14 mm CCW,
- instrukcja.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: aluminium i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 200 mm
Długość lufy wewnętrznej: 97 mm
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Blow back: tak
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 25 kulek
Waga: 750 g
Producent: PTS, PRC
| Wzorowany na | Glock |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 25 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga | 750 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak - światłowody |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543920232 |
| Kod producenta | PTS-02-042262 |
| Producent | PTS |
| EAN |