Był git póki się nie zaklinował i nie strzela. Tani, dużo fps i dobra replika m1911 na początek. Od razu mówię dla czytających i tych co chcą kupić replikę – nie ma blowback, bo ja chciałem z blowback i się okazało, że nie ma, ale i tak spoko replika (ciężko zdobyć magazynki).
Wykonana w większości z tworzywa replika pistoletu G292 produkcji WELL. Bardzo prosta i wytrzymała konstrukcja gwarantuje niezawodność repliki oraz ekonomiczne działanie układu. Jedna kapsuła CO2 wystarcza na kilkanaście strzałów. Z tworzywa wykonano okładziny chwytu oraz drobne elementy wewnętrzne.
W przeciwieństwie do większości replik, w których zbijak zaworu jest naciągany za pomocą spustu, strzelanie z tej repliki jest bardzo płynne i przyjemne.
W skład zestawu wchodzi:
- replika,
- magazynek,
- walizka transportowa,
- klucz imbusowy.
Dane techniczne
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 220 mm
Waga: 790 g
Kolor: grafitowy
Napęd: gazowy (CO2)
Prędkość początkowa: 480 FPS
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 14 kulek
Producent: WELL
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 480 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 14 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 790 g |
| EAN | 5902543034786 |
| Kod producenta | WEL-02-009615 |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 7
-
-
Dobry celny pistolet. Polecam
-
Fajna, ciężka i mocna replika.
-
Fajna replika. Trochę za mocna.
-
Bardzo mocna i dobra replika polecam
-
Replika bardzo mocna i wizualnie wykonana bardzo dobrze. Nie wiem czy dostałem wadliwy sprzęt ale magazynek bardzo opornie się wyjmowało i po kilkunastu strzałach się rozwalił i musiałem oddać na gwarancję. I też minus to to że jedna kapsuła CO2 wystarcza na ok.3 magazynki.
-
Replika jest świetna. 1 nabój gazowy starczy na jakąś godzinę, jedyny minus to blokada magazynka, ale jeśli zaklei się ją zwykłą taśmą izolacyjną, daje radę.
Brak opinii