Pistolet GBB BLE XAE - czarny/tan (ICS-02-019060) G
Ocena:
90% of 100
Produkt archiwalny
Do góry
Magazynek, który mieści w sobie 24 kulki, jest również zbiornikiem green gazu.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- adapter tłumika 14 mm CCW,
- 2x wymienna okładzina chwytu pistoletowego,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: aluminium i tworzywo
Długość lufy: 85,5 mm
Długość całkowita: 190 mm
Waga: 675 g
Kolor: czarny/tan
Napęd: green gaz
Prędkość wylotowa: 290 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 24 kulki
Producent: ICS
Więcej informacji
Wzorowany na CZ
Napęd repliki Green gas
Prędkość wylotowa 290 fps
Zasięg celnego strzału Do 10 m
Rodzaj magazynka Low-cap
Pojemność magazynka 24
Gearbox Nie dotyczy
Korpus Metal i polimer
Długość całkowita 190 mm
Waga 675 g
Możliwość montażu celownika optycznego Tak
Przyrządy celownicze stałe Tak
Blowback Tak
Dodatkowe akcesoria w zestawie Tak
Szyna na akcesoria Tak
Hop-up Tak, regulowany
EAN 5902543018922
Kod producenta 1152216460(ICS-02-019060)
Producent I Chih Shivan Corp.
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Przygotowane automatycznie na podstawie opinii
Liczba opinii: 2
  1. I...
    80%
  2. J...
    100%