Opis na stronie sklepu nieco mylący. KP-09 to oznaczenie nadane przez KJ Works. Jest to nielicencjonowana, ale wierna replika pistoletu CZ 75 (przed modelem B). Replika rozkłada się tak, jak oryginał. Na razie testowałem tylko w domu, na odl. 3,60 m. Na tym dyst. trafiałem nieco ponad cel. Skupienie jednak bardzo dobre. Jednorazowe ładowanie magazynka gazem starczyło mi na oddanie 48 strzałów. Pomijając brak łusek, mniejszy hałas i nieodczuwalny odrzut, wrażenia jak przy oryginale.
Gazowa replika pistoletu KP-09 w większości wykonana została z metalu. Z gumowanego tworzywa wykonano jedynie okładziny chwytu pistoletowego. Pozostałe elementy jak zamek, korpus, lufa zewnętrzna, wszystkie manipulatory oraz magazynek wykonano z metalu.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni bezpiecznik skrzydełkowy, umieszczony w tylnej części szkieletu zaraz pod zamkiem. Na chwycie znajdują się wygodne, profilowane okładziny o chropowatej fakturze.
Dzięki systemowi Blow Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza kulkę do lufy, skąd z prędkością 330 FPS zostanie ona wystrzelona po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.
Do pistoletu dołączony jest magazynek, który oprócz zbiornika z gazem, mieści w sobie 24.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne:
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 210 mm
Waga: 950 g
Kolor: czarny
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 330 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 24 kulek
Producent: KJ Works
| Wzorowany na | CZ |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 330 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 24 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 210 mm |
| Waga | 950 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543032300 |
| Kod producenta | 1152199523(KJW-02-003733) |
| Producent | KJ Works |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii