Replika gazowa P226
Replika wykonana jest w całości z metalu, za wyjątkiem - naturalnie- okładzin rękojeści, wykonanych z ABSu. W połączeniu z świetnie działającym i nieźle 'kopiącym' blow-backiem daje to poczucie większego realizmu, jak również wpływa znacząco na wytrzymałość konstrukcji.
Replika zasilana jest green gasem, ładowanym z butli bezpośrednio do magazynka. Sam magazynek natomiast jest dwurzędowy, co pozwoliło zmieścić w nim 24 pociski. Dodatkową zaletą jest tu zwalniacz kurka, co zapobiega ewentualnemu przypadkowemu wystrzałowi.
Pistolet łatwo jest rozłożyć do przeglądu i czyszczenia - co jest istotną zaletą, gdyż repliki gazowe wymagają sporej uwagi od użytkownika.
W skład zestawu wchodzi:
- magazynek
Prędkość wylotowa: 290 fps
Napęd repliki: gazowy
Wykonanie: ABS + metal
Długość repliki: 210 mm
Waga: 930 g
Magazynek: Low-Cap 24 szt BB
Blow-Back: jest
Producent: KJ Works, PRC
| Wzorowany na | Sig Sauer |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 290 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 24 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 210 mm |
| Waga | 930 g |
| EAN | 5902543030139 |
| Kod producenta | 1152189800(GGB0307TM) |
| Producent | KJ Works |
| EAN |