Gazowa replika pistoletu Maxim 9 zasilana mieszanką Green Gas wykonana została z aluminium oraz polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Pistolet charakteryzuje się rozbudowaną konstrukcją z przodu. Na tył zamka pistoletu naniesione zostały żłobienia poprawiające chwyt. Dodatkowo pistolet wyposażony jest w mechaniczne przyrządy celownicze.
Dzięki systemowi Blow Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza kulkę do lufy, skąd z prędkością 310 FPS zostanie ona wystrzelona po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.
Magazynek typu Low-Cap mieści 24 kulek kalibru 6 mm oraz zbiornik na mieszankę Green Gas.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 240 mm
Napęd: green gas
Prędkość początkowa: 310 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 24 kulek
Waga: 800 g
Producent: Krytac
| Wzorowany na | Inne |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 310 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 24 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 240 mm |
| Waga | 800 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 0811607036091 |
| Kod producenta | KRT-02-043403 |
| Producent | Krytac |
| EAN |